Şimdi Ara

80- 100 bin arası ne alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi günler evde 2. araç olarak duran fusion aracımı satmaya karar verdim 65 bin tl civarı ediyor 100 bin e kadar sizce hangi araçlar alınır ?

• Fluence joy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punto dizel

• Clio 4 dizel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni kasa c4 ve cruze düşünüyorum , diğer aracım f30 donanım olarakda biraz olsun f30a yakın araçlara bakıyorum , punto olabilir ancak puntonun beygiri çok düşük , bravo olabilir ama onlarında temizini bulmak çok zor sanırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

yeni kasa c4 ve cruze düşünüyorum , diğer aracım f30 donanım olarakda biraz olsun f30a yakın araçlara bakıyorum , punto olabilir ancak puntonun beygiri çok düşük , bravo olabilir ama onlarında temizini bulmak çok zor sanırım .
    yeni kasa c4 derken ? 2015 makyaj sonrası mı 2012-2015 arasımı çünkü 2012 sonrası bile 110 dan falan kapı acıuorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykouz

yeni kasa c4 derken ? 2015 makyaj sonrası mı 2012-2015 arasımı çünkü 2012 sonrası bile 110 dan falan kapı acıuorlar

Alıntıları Göster
    2012 2013 arası hocam
  • quote:

yeni kasa c4 ve cruze düşünüyorum , diğer aracım f30 donanım olarakda biraz olsun f30a yakın araçlara bakıyorum , punto olabilir ancak puntonun beygiri çok düşük , bravo olabilir ama onlarında temizini bulmak çok zor sanırım .
    100.000 bin TL'ye bulacağınız araç donanım olarak F30'a yakın olamaz. Bu kadar net, yani 2 günde 5 elektronik arıza çıkaran Fransız aracı falan olmazsa. B yada eski C tercih etmeniz mantıklı olur. 2012 Focus 1.6 TDCi denk gelirse (o paraya zor da) güzel bir yazılımla 140+ beygir binersiniz, bi de ekran taktırırsınız. Anca anca bu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

100.000 bin TL'ye bulacağınız araç donanım olarak F30'a yakın olamaz. Bu kadar net, yani 2 günde 5 elektronik arıza çıkaran Fransız aracı falan olmazsa. B yada eski C tercih etmeniz mantıklı olur. 2012 Focus 1.6 TDCi denk gelirse (o paraya zor da) güzel bir yazılımla 140+ beygir binersiniz, bi de ekran taktırırsınız. Anca anca bu olur.

Alıntıları Göster
    Focusta bakıyorum hocam piyasa hergün artıyor dediğiniz gibi focus bulmak zor 100 bin civarına

• quote:

Focusta bakıyorum hocam piyasa hergün artıyor dediğiniz gibi focus bulmak zor 100 bin civarına

Alıntıları Göster
    Bulmak zor degil imkansiz agir hasarli olur ama icinize sinerse yakinda focus 2.bucuk kasalar bile bulunamayacak herif 2012 focus 3 comfort arka koltuk camlari şahin dogan misali elle acilan bosun bosuna bile 110 120 den kapi aciyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykouz -- 12 Eylül 2020; 19:54:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.