Şimdi Ara

8 ocakta bimde 32gb micro sd kart (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcak falan değil, şuan başka yerderden de o paraya alınabiliyor.

Alın mesela ücretsiz kargo ile
    http://www.kliksa.com/urun/samsung-32gb-microsd-evo-class10-48mbsn-telefon-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mp32dat/902418477
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Gecen ay çin den 128 gb samsung evo+ hafiza karti aldim. 21 tl odemistim

Hocam Link varmi? 128lik icin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXERA

slm,

http://www.kliksa.com/urun/samsung-32gb-microsd-evo-class10-48mbsn-telefon-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mp32dat/902418477

http://www.kliksa.com/urun/samsung-32gb-microsd-evo-plus-mb-mc32datr/902641844

ikisi arasındaki fark nedir?

çok baktım ama boş baktım galiba ...

okuma hızları anladığım kadarı ile. okuma hızı 80MB/s olan plus. yazma hızı da 20MB/s. normal olanın okuma hızı 48MB/sn.

• quote:

Orijinalden alıntı: powerose

quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Gecen ay çin den 128 gb samsung evo+ hafiza karti aldim. 21 tl odemistim

Hocam Link varmi? 128lik icin?

Hocam ben aldiktan 2 hafta sonra 1 tane daha siparis veriyim dedim, ilan kapatilmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jd.com dan 3 kusur dolara aldik yilbasindan once

• Çöp ben kliksadan 28 liraya almıştım 3 ay önce

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Ben kendi payıma özellikle 16 GB den yüksek kart almıyorum,dolan kartı kenara koyuyorum...Zira kartı fotoğraf çekerken kullanıyorum,kart bozulursa tüm fotoğraflar yok olur gider...

SD kartlara yedekleme yapmak ne kadar güvenli? Belli bir süre sonra durduğu yerde arıza yapıyorlar mı? Bu konuyu araştırdınız mı hiç? (Bilmediğimden soruyorum)

• ben aliexpressten 17 dolara yani 50 tl ye 11.11.2015 de aldım gerçek 64 gb ld micro sd kart yolladılar. Size 3 dolara gerçekten micro sd kart yollayacaklarını sanmam.

Eskiden 32gb sandisk micro sd kartım vardı 2 sene de bozuldu artık ucuzuna kaçmıyorum. Bimde satılan sanırım kodakın. 32 gb ihtiyacı olan 1-2tl ye bakmadan alsın derim. Kodaktan kalitesiz mal çıkmaz sanmıyorum.

Telefonum 64 destekliyor 128 gb desteklese 128 gb alırım ama desteklemediği için almıyorum. Çektiğim resimlerin hep yanımda olmasını ve bilgisayardaki tüm müzik ve kliplerimin akıllı telefonumda yanımda her daim kullanılabilir olmasını seviyorum. Klipler ve müziklerim 25 gb yer kaplıyor. Üzerine on onbeş tane de film atıyorum bazen tv de bişey yokken açıp izliyorum sonra da siliyorum karttan filmleri. Yani kapasite her zaman iyidir ;)
  • Geçmiş olsun.muhtemelen sahtedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

sıcak değil her yerde 30 tl

nerede 30 tl kardeşim mediamarkt ve teknosaya vatana sor bak bakalım kaça satıyorlar. Sen şimdi bana internette dersin tamam da internetten alışverişi herkes yapmıyor. İnterneti kullanamayanlar gidip marketlerden alıyor ihtiyacını. Ona bakarsan bana göre de sıcak değil çünkü çinden daha ucuza alınabiliyor.
  • 32gb sandisk micro sd --- 20 tl den bulurum isteyene
  • Bu devirde ne alınması mantıklıymış ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Geçmiş olsun.muhtemelen sahtedir.

Ürünleri eline geçenler test etti, orjinal 32 gb.
    http://en.jd.com/product/OV-32G-class-10-48Mb-s-tf-micro-sd-memory-card-mobile-phone-tablet-laptop-Promo-code-for-8-discount-coupon-JD558_727592.html
  • soru sormak için soru sorduğunun farkında mısın?
  • gerçekse ve sağlamsa hayırlı olsun fakat önemli dosyalarını sık sık pc ye aktarmanı tavsiye ederim. Kim bilir belki bir sabah kalktığında çalışmayabilir. (başıma geldi ondan diyorum)
  • Arac ici dvr kamera nasil, baska tavsiyesi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

32gb sandisk micro sd --- 20 tl den bulurum isteyene

Kargoyla birlikte 30 tl ye denk gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: kepenk

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Ben kendi payıma özellikle 16 GB den yüksek kart almıyorum,dolan kartı kenara koyuyorum...Zira kartı fotoğraf çekerken kullanıyorum,kart bozulursa tüm fotoğraflar yok olur gider...

SD kartlara yedekleme yapmak ne kadar güvenli? Belli bir süre sonra durduğu yerde arıza yapıyorlar mı? Bu konuyu araştırdınız mı hiç? (Bilmediğimden soruyorum)

Bu konu hakkında bilgim yok ne yazık ki...Elimdeki dolu kartlardan arızalanan yok şu ana dek...
    Zaten önemli fotoğraflarımı en kısa zamanda kağıda bastırıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.