Şimdi Ara

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
29
Favori
69.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gizli tahattüt oldugu nerede yazıyor anlamış degilim kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı da 6 aydan önce çıkanlara 96 lira ceza yansıtıldığını yazmışlar..kendi sayfalarında ise taahhüt yok yazıyor peki taahhütün olmadığı bir yerde, 6 aydan önce çıkarsan yansıtılan 96 lira nedir yılbaşı sepeti mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt

Böyle bir uygulama yok. Müşteri Hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz.Web sitesine de bakabilirsiniz. Kampanya ilk çıktığında 6 ay taahhüt ve 96₺ aktivasyon alınmıyordu. Şuan da taahhüt kalkmış 60₺ olarak aktivasyon alınmaya başlamış ankastrede uç bırakma değilde eve giden kablo ile birleştirme işlemi yapılıyor şeklinde revize edilmiş

• Merhaba herkese, binaya gelen kablo ile dairenize gelen kabloyu bağlıyorlar. Eğer daha önce dairenize kablo döşememişse ona karışmıyorlar. Bunu kendiniz halletmelisiniz. 60 lira ücret alınıyor. Taahhüt yok. Ancak 6 aydan önce aboneliginizi sonlandırmak isterseniz 96 lira ücret son faturanıza yansıtılıyor. Müşteri temsilcisinden aldığım bilgi boyle.

• tcreis kullanıcısına yanıt

Bugün sordum Yeni aboneliklerde Böyle bir uygulama olmadığını eski aboneler de 6 ay taahhüt ile aktivasyon bedeli kampanyası varmış. Yeni abonelerde aktivasyon bedeli 60₺, ankastrede kurulum hizmeti hediye imiş. 6 aydan önce çıkınca 96₺ gibi cezai ücret yokmuş yani

• gereksizhat G kullanıcısına yanıt

Aynen ben de bunu bugün teyit ettim. Mailime evrakları yollayacaklar, ailenin evine ilk internet bağlantılarını alalım bakalım. Diğer şirketlerde kargo ile evrak gönderme bu arkadaşlarda yok, imzaladığınız belgeleri mail ile geri gönderince işlemleri başlatıyorlar.

İlk aylık faturanız 60 tl aktivasyon + hangi paketi seçerseniz onun ücreti şeklinde, tahahhüt yok kesinlikle isterseniz 1 gün sonra çıkın

• Bu firma müşteriyi toplayıp zam yapıyor. 8 mbps 36 TL den kampanyası vardı, bağlantı aldım, 3üncü ay fiyatı 55 tl yaptılar.

Fatura ödemede çok kısa bir süre veriyorlar, sanırsam 5 gün. 1 gün gecikmeye faturaya 33 TL gecikme ücreti yansıttılar.

Abonelik başladıktan sonra kesinlikle canlı muhatap bulamazsınız, online işlemlere yönlendirilip telefonlar yüzünüze kapanır.

yukarıda yazdıklarımı oim yazışmalarıyla, faturayla kanıtlayabilirim.

• Volkanç V kullanıcısına yanıt

6 ay fiyat sabit diyor ondan sonra ne olacagı mecul zaten tahattüt yok cok zam gelirse işine gelene geçerim ttnete gidip 90 lira mi ödeyelim yani

• İnternet kullanmasını bilmeyen babanneme bağlattık çok memnun

• Hahaha

• Ben başıma gelenleri aktardım. Ttneti övmedim, hatta o firmadan bağlantı almamak için 1 yıldan fazla internetsiz kaldım.

Fiyat konusunda Haklısınız, 29 TL nin alternatifini size gösteremem. Ben 36 TL den bağlantı aldığımda bana da 12 ay sabit ücret demişlerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gün yarın

• Bazi alternatifler var, aktivasyon var mi bilmiyorum ama 39,90 a benzer extranette var , 4 mbit o da , ama 60 GB akn var , sonrasinda 1 mbit e dusuruyorlar ay sonuna kadar

24 ay taahhutlu ve haliyle sabit fiyat . Kurulum aktivasyon emin olmamakla birlikte yok diye biliyorum. Eger 29,90 hatta 34,90 olsaydi daha avantajli olabilirdi

Netgalakside sanirim yavaslama yok ama o da pratikte 39,90 a geliyor 60 liralik aktivasyonla .. 6 ay fiyat garantisi var , sonra da 29,90 devam ederse avantajli ama keske taahhut ve fiyat garantili olsaydi bu fiyata

• jujuuu kullanıcısına yanıt

Türktelekom zam yapmaz ise onlarda yapmayacak alt yapı ücretine

• Hocam dün giriş yapıldı diye sms geldi ne zaman bağlamaya gelirler var mı tahmininiz
  • yasinim35 kullanıcısına yanıt

Bana aynı gün geldiler ama adamlar yanlış binaya baglantı yapmışlar baya ugraştım

• jujuuu kullanıcısına yanıt

Ben 6 ay cıkmama sözü verdim aktivasyon ve kurulum ödemedim

• Kurulum yok da aktivasyon zorunlu dendi. Eger zam yapmazlarsa erir gider o fark gozumde tabi ama kotu cikar filan ise de hemen cikabilmek isterim.

• Sabit fiyat garantisi var mi hocam son gun yarin derken tel ile arasak islem tamamlaniyor mu yoksa gelip kurduklari tarih mi yarin olarak son gün olacak
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.