Şimdi Ara

8 gb flash bellek 133 gb dosya var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biraz önce 8 gb flash belleğin içindeki realtek klasorunu bilgisayarıma kopyalayım dedim.bir türlü kopyalamıyor.bilgisayarı yeniden başlattım hala kopyalama yapamadım.Neyse dosyanın içine bakayım dedim klasor isimleri hep değişmiş karakter bozukluğu var.Dosyanın boyutuna bakayım dedim 35 gb falan gösteriyordu.5 veya 6 klasor vardı.flash belleği çıkardım geri taktım 30 dan fazla klasor var ve dosya boyutu bir anda 133 gb çıktı.dosyaları silemmiyorum.Bilgisayara yeni format atmıştım.kaspersky,avg,nod,spyware ile tarattım herhangi bir tehdit algılanmadı.ama bu apaçık bir virüs.flash belleğide o kadar temiz kullandım.antivirüs programı kurmadan ethernet kablosunu bile takmadım.

• Doğru demişsin virüs o. Durumun varsa veri yoksa direk biçimlendir. Çok sıkıntılı virüs değildir ama önlemini al. Bende de vardı kurtarabildiğimi aldım ardından biçimlendirdim. Fakat hiçbir antivirüs bir şey bulamıyor.
  • virüsün nereden geldiği çok önemli.katılımsız.com üzerinden bir çok program yükledim.ve en az 5 bilgisayara aynı programlarla format attım.hangi programdan geldiğini kesinlikle bulmam gerekiyor.
     8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var 8 gb flash bellek 133 gb dosya var

• 1 adet resim atayım dedim.20 adet resim yüklenmiş.Bu ne virüsü çıldırtacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmanla1

1 adet resim atayım dedim.20 adet resim yüklenmiş.Bu ne virüsü çıldırtacak

şu adreste daha iyi yardımcı olabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.