Şimdi Ara

+8 dark vane mi +8 shard mı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
4
Favori
32.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 170 candan çalsa 170 de manadan çalsa tamam işimiz bitti bizim mukemmel bi itemlerin olsa bile +8 shard daha iyidir dv candan çalıyor ve mp den bir asasda olması gereken en önemli özelliklerden çalıyor resmen
    cz de şahit oldumki 50 candan bile insan kurtulabiliyor ve ayrıca MANA ben kaçarken ya da bazen kapışırken minor basarım özellikle kaçarken mana ne kadar yuksek olursa kaçma şansın o kadar yüksek her halikarda shard +8 daha iyi arkadaşlar...
    şöyle birşey varki
    bana +8 raptor veya +8Gigantic axe verseler gigantic i tercih ederdim..
    @alkoc verilebilecek en iyi cevabı vermiş (nede olsa dv kullandı neyin ne olduğunu biliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: elvenorhan

arkadaslar +8 shardımı takas edemmı +8 dark vaneye???

hiç bekleme hemen takas et bence dark vine sağlığı düşürüyo ama bi 100 damage daha fazla vuracağın kesin
  • quote:

kesinlikle katılmıom shart daha iyi swod +? fm bu gerçek olsa bile sbnin posionu 100 shartın 80 bu arada _dragon selam kanka

O Sb Gercek.. +10...
    Bu arada BirKAc Arkadas En Mantıklısını Soylemisler.. MainHand +8 Shard OffHand Dv+8 ile Dual +8 Sharddan Daha İyi Olursun..
  • eger dıezdeysen shardına +8 dark wane we +8 md werem dıezdekı nıckım thebackby
  • +8 shard + +8 dw testte bende +8 shradda var ama kullanmıyom.
  • +8 shard +8 dw dual +8 sharddan ap daha fazla ama
    dw hp mp azaltıyo gerisi sana kalmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: KLC

quote:

DeseGeneration :
    lvl in kac ? ama soyle bişi dicem +8 shard herseyden daha iidir.

Demişsin Ama Neye Göre ? =)
    +8 Shard :http://img225.imageshack.us/img225/1856/shardak4.jpg
    Sbreaker :http://img225.imageshack.us/img225/5500/sb10fb8.jpg

Demekki Neymiş.. +8 Shard Herseyden İyi Değilmiş

Bu arada BEnim Kişisel Görüşüm Eğer Takıların Uniqse Ve 65+ isen DV Forever...

o kadar eziq bi charda sb+10 biraz garip değil mi?

• dual shard +8 takarsan attack ın düşer söyleyim veya dual dv +8 de attack ın 25-30 arttığı oluyor , dual +8 shard la 50 attack dan fazla düşer ben denedim sonra shard ımı ib +8 le takas ettim ve +8 shard +8 dv kullanıyorum en iyi atack öyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightDevil -- 30 Temmuz 2006; 13:41:31 >
  • shard +8
  • bu kadar kötü bir forum a bu kadar cvp gelmesi şaşırtıcı shard her zmn dark vane den iyidir.
  • ama banada shard +8 lazım şu anda daha güzel oluyor dv sıkıcı biraz
  • +10 shard yapana kadar sen ona verceğin para ile +20 sword yaparsın sen bedava sanıon +8 shardı
  • benim ark dupe yapmış +9 shell set ve +10 dual shard +4 dual roll +4 iron nec. ve +4 iron belt yapmış yarım saat sonra
  • SHARD. Ama çıplak elde fena olmaz
  • Beyler bi sorum olcak test serverda gördüm dün bu ne shard +10mu flameli :)
    http://img101.imageshack.us/img101/6354/testservergl7.jpg
  • abi bu test serveri dediğin ascension mu adam gibi söyle
  • fire drake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevillain -- 30 Temmuz 2006; 15:16:00 >
  • Bence +8 dark vayne çüknü daha çok attackını artırıyomuş duyduğuma göre
  • +8 SİTELETTO DAHA İYİ
  • shard
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.