Şimdi Ara

+8 dark vane mi +8 shard mı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
32.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • shard shard shard baska bişii tanımam solııım de
  • Konuyu saptırmayın Darkvane daha iyi shard 8 den özelliklerini örendindek ten sonra yorum yapın ayrıca sword silinir düpeden başka olmaz
  • dark vane fire drake de yok demişsiniz..buyrun beramusa +8 ini göstereyim..ve soruya gelince +8 shard ın dualse sol eline tak +8 dv yi yani takas et derim..ks yapma imkanları olmuyor..çünkü karşı tarafın kalan hpsi nide(100 ün altında ise) kritik vurarak alıyor;) ve biri demişki +9 a basarken dv yi yakıyo shard ı basıyo..o adam kafasını kullanamamış..ne diiym yazık etmiş..dv her zaman sol elde kullanılırsa daha ii dir..ama sağ elde de sağlam item olması lasım..ben de +8 md +8 dv var..+8 dv ye +8 shard verseler takas etmem..silincek dediler 40 gb verim dediler fire drake gelmeden..vermedim...vermem de...silinmedi...çünkü ft kutularını düpe liyolar itemlerini değil..silinecek olanlar kutular...ve deffender of the lord..hanguk sword gibi bi ton item var sadece ft den çıkan..onlar neden silinmicek dv silincek?? çünkü aralarında en çok işe yarayan dv..herkes kullanmak istiyor....

Dark Vane 4ever;)
  • tabiki shard
  • helal olsun et gitsin herkes birbirini atıyo zaten yav bi knighta giremez oldum
  • BENCE SEN ONLARI BANA VER
  • SHARD TABIkıde kardes o sw nasıl +10 yaptınız buhhhhh :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orc_CHAMPİ0N

TABİİKİ SHARD +8

arkadaş doğru diyor
  • en iyisi stiletto +8

• Darkvane +8 yok diyen arkadaş gülüyorum sana...

Resimdeki darkvane benimdir. Firedrake geldi yerinde duruyor... Satılıkdır...

quote:

Orjinalden alıntı: showkaan-32

beyler biri dv +8 resmi koyar mi acaba?

İşte resmi..

+8 dark vane mi +8 shard mı

• +8shard ile +8 dw verceği attack her oyuncuya göre değişir meselea fire drake test serverındaki gm nin verdiği itemler ile dw +8 shard +8 den daha iyidir.Eğer Dex pointiniz yanındaki + sayılar fazla ise dw shardan biraz daha iyidir ama dw nin --hp ve -- mp tezavantajlarıda var. bunlarda göz önünde bulundurulması gerekir.
  • SharDDewiL :D +8SharD tabikide
  • dv dex verdii için lwl e bakar ben 1 ara hesaplamıştım 64den sora dv daha çok ap veriordu ama hp düşürüor lwl in 65+ sa takas etmemen aptallık olur...
  • dark vane can ve manadan yimese sharddan daha ii bence ama onu takınca ne can ne mana kalıyo.+8 170 er indiriyo bide
  • Bir elinde +8 shar bi elinde +8 dv olursa attacıkını %10 civarı arttırır onun için dv tercihim
  • +8 dw daha değerlidir ama +8 shard daha ii dir
  • Sağ eli shard +8 posion dmg lı diğer eli Dark Vane ama 2 eli Dark Vane bence olmaz Pm atabilirsiniz
  • bu soruya gerek bile yok SHARD
  • TABİİKİ +8 SHARD
    DAHA İİSİ +9 SHARD
  • +8dw ve +8 shard yüksek lvlde daha iyi. Bilmeyen fazla bilmiyordur bu oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.