Şimdi Ara

8 Ball Pool -BABA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
438
Cevap
8
Favori
55.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NORMAL PARA VERIYOR ÇARKTAKI PARADAN ONA TAKILMA ONEMLI OLAN KENDI LIGIN BIRINCIYSEN OYNAMAYI DURDUR
  • kenan35 kullanıcısına yanıt
    Şu an 12.deyim..birinci olunca oynamayı neden bırakıyorum onu anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Şu an 12.deyim..birinci olunca oynamayı neden bırakıyorum onu anlamadım

kendı lgınde 1 ıncı ısen sana sukadar usd verıyor pazrtesı sabah 9 da belııoluyor sevıyen ornek 50ıse bu sevıyelerdekı elemanlarla haftaya carpısırsın
    sen zaten kendı lıgınde haftayı bırıncı olarak kapıyorsun ama sen oynamaya devam eder kendını ornek 60sevıye yaparsan haftaya 60lık elemanlarla kapısır daha yuksek sevıyelere ve daha yuksek puanlara zorlatılırsın daha sonra 70 lık 80 120 lık hard sevıye elemanlar trılyon kazanıyor bas edemessın cıtanı yukseltıp kendını zorlama takı yeterlı usdyı kazandıgında gıt nerde napıuyorsan yap sen usd kaznamak ıstıorum dedın umarım acıklayabılmısımdır ornek ben cıtayı yukselttım suan 124 dedıyım bu sevıyelerdekı adamları tokatlamam lazımkı haftanın ılk 3 e gıreyım mısal suan ımkansız mesela
    Anladım seni..ben şu an 82 deyim ve 11. Deyim lig sıralamasında..düşük seviyelerde haberim yoktu bu durumdan yoksa hep birinci olurdum..devamlı oynuyorum ki ilk üçe gireyim diye son 3 gün bu hafta için.500 bin oynuyorum iyi puan veriyor daha fazla oynamıyorum risk almıyorum şu an

• Adam 42 tane maç yapmış 18. Seviyede ama VIP seviyesi altın.. Bu nasıl oluyor anlamadım bunun bir türlü hilesini bulamadım..

• Arkadaşlar benim bacağım kırık o yüzden gece gündüz sıkıntıdan bunu oynuyorum feci sardı yalnız:) hala başlangıç istakasi ile oynuyorum koleksiyonları bekleyeceğim temkinli oynamaya çalışıyorum çünkü saatlik coinslere bile muhtaç kaldığım oldu su an 385.000 coins ve 2 param var..şu an genelde 10 binlik nadir olarak da 50 binlik oynuyorum haftalık bölge yarışmasında birinciyim ve yarına kadar geçen olmazsa 50 bin verecekler bir sonraki ligde ise 150 para veriyorlardı heralde asıl onu hedefliyorum oynamak isteyen arkadaşlar varsa hangi ismi vermem gerekli bilmiyorum oynayabiliriz beraber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim geçmiş olsun..beraber oynarız sıkıntı yok sağ altta ismine basınca bilgilerin çıkıyor.sağ üstte 113-256-458-1 buna benzer bir numara olması lazım o senin ID numaran onu yazarsan seni ekleyebiliriz..paran bitince yaparız kenan kardeş var o yardım eder bende ederim..ben şu an 85 seviye oldum 8 milyon para biriktirdim ama lig olayını geç öğrendim o yüzden ıstaka sıkıntısı var ligde birinci olmak zor..ligi takip et birinci olmaya bak..

Ben ban yemek üzereyim sanırım giriş yapınca uyarı yazısı çıkıyor..aklıma çok çılgın fikir geldi yeni hesap açıp nakit para satın almak istiyorum..

Maaş aldığımız banka her yıl promosyon adı altında 300-500 tl para veriyor..faiz parasından dağıttığı için onu alıp harcamak istemiyorum..birine verip hayır da yapamam..benim aklıma bugün bu geldi 269 tl ye 1100 nakit para dağıtıyor.gelecek parayı burda harcamak istiyorum nasıl fikir

• quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Arkadaşlar benim bacağım kırık o yüzden gece gündüz sıkıntıdan bunu oynuyorum feci sardı yalnız:) hala başlangıç istakasi ile oynuyorum koleksiyonları bekleyeceğim temkinli oynamaya çalışıyorum çünkü saatlik coinslere bile muhtaç kaldığım oldu su an 385.000 coins ve 2 param var..şu an genelde 10 binlik nadir olarak da 50 binlik oynuyorum haftalık bölge yarışmasında birinciyim ve yarına kadar geçen olmazsa 50 bin verecekler bir sonraki ligde ise 150 para veriyorlardı heralde asıl onu hedefliyorum oynamak isteyen arkadaşlar varsa hangi ismi vermem gerekli bilmiyorum oynayabiliriz beraber

gecmıs olsun allah yardımcın olsun saglık tan gerısı yalan arkadasın dedıgı gıbı ıd den ekle yardımcı olurum malesef davet ıle 50bın den yukarı oynamayı cozemedım 50bın puanlık mınık oyunlarla verırız sıkıntı yok dagıtacagım mılyonlarca para var bende 175mılyon oldum sadece 2,5 mılyonluk oynuyorum ben altıyada ustu degıl bol sans

Teşekkür ederim arkadaşlar peki hocam bu işin sonu nedir daha fazla para mı daha fazla seviye mi şu an haftalık yarışma sarıyor sadece bi noktadan sonra büyükbaşlara kafa da tutulmuyor diyorsunuz

Bu arada id

194-598-591-4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunu düşünen kahraman olamaz

Kardeşim gerçekten dediğin gibi su an ligde sıralamada 6. Oldum ama yukarı çıkmak zor millet uçmuş gitmiş..şu an 2.5 milyon oynuyorum 21 milyon filan oldum 5 milyon oynadım bir tane kaybettim..ıstaka güçsüz açılışta hiç top girmiyor ben açıyorum millet bitiyor ben hazırlıyorum millet sokuyor hesabı gibi oldu..o yüzden soğudum bunun sonu yok..yeni hesap açıp lig olayından nakit para kazanıp ıstaka olayını aşmam lazım..bir de dediğim gibi parayla nakit para alıp olayı bitirmek istiyorum..

•  8 Ball Pool -BABA KONU

bu ne hatası ban yedim galiba..
  • Arkadaşlar ilerleme kaydetmek için facebook hesabından mi kaydolup gitmek lazım yoksa miniclip mi yoksa google mi..google hesabıyla giriş yaptım bir ara hata veriyordu bağlanması sıkıntı oldu..miniclip hesabı açıp öyle girsem güvenli olur mu yoksa en güzeli facebook mu

• Modifiyeli isleri birak diyor ben 141 seviye sildirdim uyarayim face ile bagliydim gitti face yada mini ayni hesabi acar puan baki

Hocam banada para verebilirmisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

Hocam banada para verebilirmisin ?

sıfırımı cektın hallederık ekle aksamları bakarız
    21 milyon yaptım şu an yine yüz binlere indim..yeni hesap açıp 269 tl ye 1100 nakit para alıp öyle yükselmek istiyorum bütün ıstakaları almak istiyorum sonra da ban yersem artık oynamam zaten hile yapmayınca zevk vermiyor çünkü

• Arkadaşlar nakit para nasıl alabilirim veya kampanya filan var mıdır beklesem mi..kredi kartından hat üzerinden ve google play kodu ile alabilirsin diyor..telefon rootlu kredi kartını kullanmak istemiyorum..hat üzerinden alsam faturaya yansır dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Arkadaşlar nakit para nasıl alabilirim veya kampanya filan var mıdır beklesem mi..kredi kartından hat üzerinden ve google play kodu ile alabilirsin diyor..telefon rootlu kredi kartını kullanmak istemiyorum..hat üzerinden alsam faturaya yansır dimi

ENPARA YARIYI GERI VERIYOR 50TL FELAN GERI ALIRSIN BIRDE AVANTIX FELAN YAP KOMBIN OLUR BIDE
    http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/storeindirimi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan35 -- 12 Ekim 2016; 14:16:53 >
    En para üyesi olman lazım diyor kartını filan alacaksın galiba..birde kombin filan nasıl oluyor onu anlamadım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.