Şimdi Ara

8 Ball Pool -BABA KONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
439
Cevap
8
Favori
55.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kim coins yardımı yapacak hilesiz oynuyorum seviye 20. 500 bin coins var..arkadaş ekleyip para aktarınca yine hile olarak algılayıp ban yapıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Kim coins yardımı yapacak hilesiz oynuyorum seviye 20. 500 bin coins var..arkadaş ekleyip para aktarınca yine hile olarak algılayıp ban yapıyor mu

yapar kım verırse versın cakıyor degılse sana sınırsız verırdım bılırsın
  • kenan35 kullanıcısına yanıt
    Bilirim kardeş sağol..o zaman kasmaya devam..sen aynı hesapla mı gidiyorsun son durum ne

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Bilirim kardeş sağol..o zaman kasmaya devam..sen aynı hesapla mı gidiyorsun son durum ne

aynı hesap garıban takılıyorum cokda bakamadım heralde 20mılyon felan olması lazım puan
  • Arkadaşlar güncel hile var mı? Ben bir tane buldum o da hesaba bağlanmıyor. İsteka almam lazım 47 lvlim
  • nasıl bir hile

•  8 Ball Pool -BABA KONU

Ne tür bir hastalık oyunmuş güya bir daha oynamam dedim ama yine dayanamadım..ve artık hilesiz oynuyorum buraya kadar geldim artık hilesiz oynamaya alıştım gibi..hile ile oynarken gösterdiğim performansa yüzde 90 yaklaştım gibi sanki..alışana kadar ama kaç kere oyunu kurdum sildim..istediğim oyunu oynayamıyorum sinir olup oyunu siliyordum..face kullanmıyordum sırf oyun için face bile açtım ama daha giriş yapmadım face engel yer filan korkuyorum..facebook ile giriş yaptım diyelim oyunu oynuyorum ama sonradan facebook engel yedi kapandı oyun da gider mi yoksa kurtarma şansım var mı yaşayan oldu mu..

• canyash kullanıcısına yanıt
    Ben interneti kapattırdım.

Hile yapmadığın sürece Ban yemezsin bende Facebook girişli 4 adet hesap var her hafta farklı hesapla oynuyorum diğer hesabı pazar günü açıyorum ligde kolay rakipler geliyor

• muzo3434 kullanıcısına yanıt
    Facebook hesabı kapandı diyelim.oyunda facebook ile giriş yapamayız otomatik olarak..dolayısıyla facebook hesabıyla çıktığımız seviye ve paralar gider dimi onu demek istiyorum
    Facebook hesabın çalışmazsa kapanmaz kapansa bile bilardo dan çıkış yapmadıysan oynarsın Facebook hesabında ayarlardan yedek email hesabı eklemeni tavsiye ederim Facebook hesabın çalınırsa yedek mail den geri alabilirsin

• Pool reward yükleyip deneyin yuksek kalite isteka çıkabilir şansıniza. Arada da hediye veriyor. Ban falan yemezsiniz beş altı hesapta denedim ben.

• Elimde 218 level isviçre hesabı var. 7 efsanevili. 110 m altın var. Clash of clans ile takas olur . İletişim instagram: Hakanclown

•  8 Ball Pool -BABA KONU

• Arkadaşlar efsanevi ıstakada başmelek ıstakası almak istiyorum seviye 162..1 milyar 300 milyon coins ve 1800 nakit para var..zümrüt VIP var..43 nakit paraya 3 tane efsane kutu açıyorsun hep açılan ıstakaya ek yapıyor hiç yeni ıstaka açmıyor..1200 nakit para aldım hepsini harcadım 1 tane ıstaka zorla açtı..hep boşa gidiyor bunun bir çözümü var mı

• 8BallPool 8 kullanıcısına yanıt
    Bu coinsleri karşı tarafın hesabına nasıl aktarıyorsun..ban yeme ihtimali var mı

Zümrüt vipte acman zor elmas vip olması lazım birde 8 pool eski sürüm olursa daha kolay açılır

8 Ball Pool -BABA KONU

• muzo3434 kullanıcısına yanıt
    elmas olmaya az kaldı elmas olurum da eski sürüme nasıl incem..hem eski sürüm olunca güncelle deyip oyunu açmıyor diye biliyorum
    Ban yemezsin iki telefonla hesaplari açacaksın Monaco da aynı anda iki hesaba tıklayacaksin en az oyuncu olduğunda eşleşme daha kolay olacaktır

• Hadi Bakalım
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.