Şimdi Ara

8 Ball Pool -BABA KONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
438
Cevap
8
Favori
55.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 8BallPool

8 Ball Pool -BABA KONU

Beyler coins satışı konusunda her türlü desteği resimdeki numaradan alabilirsiniz. Satışlarımız tamamen güvenilirdir, banlanma, hesap uyarısı gibi hiçbir sıkıntı olmaz. Detaylı bilgi içib facebook 8 Ball Pool Coins Satış sayfasından iletişime geçebilirsiniz...

Not: Efsane istekalı hesaplarımız mevcuttur!!!

Geçen gün konu popülere çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Satış yapan arkadaş forum üyelerine indirimli satış yapsa ne güzel olur

• muzo3434 kullanıcısına yanıt
    Ben oynamıyorum oyunu ama oyuncu kitlesi epey var.

• Bakamadık konu fena trend olmus maşallah gencler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

Bakamadık konu fena trend olmus maşallah gencler

Popülere çıktı.

• 8BallPool 8 kullanıcısına yanıt
    Bu puanları paraları hile yapmadan mı kazanıyorsun..büyük ihtimal hile yapıyorsun ama nasıl ban yemiyorsun onu anlamış değilim

• Coinsleri tamamen kazanarak satışını gerçekleştiriyoruz kardeşim, defalarca ülke birinciliklerimiz var. Ülke birincisi olmak için zaten büyük masalarda oynaman gerekiyor, bu vesileylede coinsler katlanıyor zaten...

• canyash kullanıcısına yanıt
    Dostum sen beni biliyosun. Adamların oynayışını gördüm. Bunlar pro. Videosunu izledim. Düşün siyah topu atarken 4 bandada beyaz topu çarptırarak atabilen kişiler bunlar.
    Hileden bahsettiğim para veya coins hilesi değil.para veya coins hile ile kazanamazsın zaten..çizgileri uzatma hilesi var onu diyorum..zaten tecrübesi olmayan birine çizgileri uzun oyun da versen oynayamaz tecrübe şart bu oyunda..o coinsleri sıfır hile ile yani hilesiz oynayarak kazanıyorsan helal olsun..ben şimdi uzun çizgi olmadan normal hilesiz oynamaya çalışıyorum eski performansım yok.uzun çizgi ile 2 milyar coins vardı seviye 181 di ban yedim.

Haftasonu lig birinciliği için kendi hesabımla oynadılar 3 saatte 21 Berlin kazandılar bu da 500M yapar senin hile bant atışlarında nasıl bilmiyorum ama oynayanlar bant atışlarında show yapıyorlar çok iyiler

• muzo3434 kullanıcısına yanıt
    Benim öyle iddiam yok kendi çapımda oynuyorum ama kötü de oynamıyorum..sadece uzun çizgi hilesine alıştım normal oynayınca hiç keyif vermiyor..sadece ban yemeyen uzun çizgi hilesi apk olsa bana yeter

Kötü olduğunu söylemek istemedim sakın yanlış anlama sadece bu arkadaşın iyi oynadığını belirmek istedim hile kullansaydı benim hesap banlanırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: muzo3434

Kötü olduğunu söylemek istemedim sakın yanlış anlama sadece bu arkadaşın iyi oynadığını belirmek istedim hile kullansaydı benim hesap banlanırdı

Telefon tablet neyle oynuyorsunuz gençler ?

• muzo3434 nickli arkadaşımında dediği gibi sadece oynayarak, uzun çizgi hilesi veya herhangi bir hile kullanmadan kazanıyoruz coinsleri. Youtube'da videolarımız zaten mevcuttur, çizgi hilesi kullanmış olsak videoda zaten görünür. Ayrıca Berlin masasında oynadığımız için bant atışları falan zamanla gelişiyor, zamanla alışıyorsun, tecrübe kazanıyorsun.

Coins fiyatlarımızın güncel hali budur...

8 Ball Pool -BABA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8BallPool -- 5 Kasım 2017; 4:20:15 >

• Telefon tercih ederim, tablet ekranı büyük olduğu için ayarlamak zor olabiliyor...

videolarını izleyim dedim alttaki fon müzik kendi sesini bastırıyor bişey anlaşılmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

videolarını izleyim dedim alttaki fon müzik kendi sesini bastırıyor bişey anlaşılmıyor..

Vay normale gelcen ha helal sana dogru yola gel eskıden call of duty ne guzel oynardım zevk alırdım bır gun hıle oynadım ertesı gun oyun öldü bende zevkı ölüyor normal oyna bak daha zevklı bu arada oyuna son gelen guncelleme coksacma degılmı sızce ?
  • kenan35 kullanıcısına yanıt
    Artık normal oynuyorum daha yeni başladım 4. Seviyedeyim..zamanla daha zevkli olabilir..Şu an öylesine oynuyorum son sürümde pek fark göremedim gerçi daha yeniyim..youtube da arkadaşın videolarını izledim eğer onları hilesiz yapıyorsa zirve demektir bant atışları muhteşem..gerçi ben hile ile onları yapamam ve yapanı da görmedim..

• Doodl Jump oynuyorum idareten.

•  8 Ball Pool -BABA KONU

8 Ball Pool -BABA KONU

8 Ball Pool -BABA KONU

8 Ball Pool -BABA KONU

9 Efsaneli 6B Coinsli Hesap - 350TL

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.