Şimdi Ara

8-9 saat çalışacak iş yok (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
7.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O saydığın yerlere cidden çok girmek isterdim ama okadar çok kişi başvuruyor ki beni takmıyorlar :/
  • hocam boşuna yaşıyoruz zaten, asgari ücretli olarak köpek gibi çalışıyoruz aldığımız maaş 340 dolar bile değil :D
  • Daha geçen gün malzeme tedarik ettiğim 20 yıllık ve 250 çalışanli fabrika konkardo ilan etti
    O kadar insan be yapacak bayram arifesinde kesin bir şey de yok iflas da gelirmiş büyük ihtimalle..
    Allah yardımcımız olsun..
  • petrole pompacı olarak girebilirsin hocam petroller denetimi en sık yerler oldukları için (oteller gibi) çalışma saatlerinde falan hile yapamıyorlar 8 saat fix. Eğer üstü çalışırsan da mesai ücretini alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

O saydığın yerlere cidden çok girmek isterdim ama okadar çok kişi başvuruyor ki beni takmıyorlar :/
    Turizm sezonu geliyor bir sürü sezonluk mağaza açılacak. Migros ve Carrefour sezonluk magaza ilanlarina bakın mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pejuhide

Benim biri Ankara'dan biri Osmaniye'den iki arkadaşım Antalya'ya çalışmaya gittiler. Ankara'da olan otele girdi çalışıyor, diğeri gece kulübünde barmenlik yapıyor. İkisi de sıfırdan başladı, şimdi çok mutlular. Sezon açıldı, otel otel gezdiğiniz zaman mutlaka bir iş bulursunuz.
    Kalacak yeri nasıl ayarladılar?
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    migrosun kendi sitesinden başvursam dahamı iyi daha önce ordan başvurmuştum pek takmadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

migrosun kendi sitesinden başvursam dahamı iyi daha önce ordan başvurmuştum pek takmadılar
    Gerekirse yakındaki tüm migroslara git cv bırak referansa da beni yaz dmden ulaş bilgilerimi vereyim. Bir kaç referans daha buluruz gerekirse. Ben ik sayfasindan arkadas önerden bilgilerini atayım senin. Bana bilgilerini de yollar.misin özelden.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.