Şimdi Ara

799 TL Xiaomi Redmi 7A 32GB Snpdrgn 439/13MP-5MP/4000mAh/And9.0 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
5
Favori
35.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende aynısını biliyordum ama n11 ve hepsiburada üzerinden alınan birkaç ürünün yorumlarına baktım kvk veya gempa garantili bunu bilerek alın diyorlardı. Ayrıca fiyatlara baktığınızda ithalatçı garantili ve Türkiye garantili arasında fark yok hatta ithalatçı garantili fiyat daha yüksek.

799 TL Xiaomi Redmi 7A 32GB Snpdrgn 439/13MP-5MP/4000mAh/And9.0

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• efekan_02 kullanıcısına yanıt
    Apple Türkiye Garantili alırsanız kvk yada gempa ile hiçbir işi olmaz. Ama apple ürünü ithalatçı garantili düşük fiyata alırsanız kvk yada gempa servisine gider. Xiaomi de öyle düşün. Evofone resmi distribütör ama ithalatçı garantide kvk yada gempa ilgilenir.

• Bu garanti işlerini baya karıştırmışsınız hocam. Apple da dahil konu bir önceki mesajımda bahsettiğim gibi tabi siz istediğinize inanmakta özgürsünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efekan_02 kullanıcısına yanıt
    Pekala o zaman tek bir soru size. İthalatçı garantili apple ürünü ile apple Türkiye garantili ürün arasındaki fark nedir?

• İthalatçı garantili apple görmedim ama varsa eğer muhtemelen perpada ya da eminönünde bi serviste tamir ediliyordur tabi 'kullanıcı hatası' demezler de kabul ederlerse. Apple Türkiye yada bi başka marka distribütör garantili ürünler kvk ya da genpada tamir olur veya kendi bünyesinde servisi varsa orda tamir edilir. Kullanıcı hatası diyerek kabul edilmemesi daha az ihtimalli

• KVK yada Genpa garantili olunca sıkıntı nedir anlamadım. Bu firmalar burda üye bazı arkadaşların yaşından fazladır bu işi yapıyorlar.
    Onlarca markanın servis işini yıllarca yürüttüler. Sanki firmanın kendi servisi olunca sıfır sıkıntı oluyormuş gibi düşünmenin anlamı yok.
    Samsung olsun Apple olsun hiç mi sıkıntı yaşayan yok kendi servisleriyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

KVK yada Genpa garantili olunca sıkıntı nedir anlamadım. Bu firmalar burda üye bazı arkadaşların yaşından fazladır bu işi yapıyorlar.
    Onlarca markanın servis işini yıllarca yürüttüler. Sanki firmanın kendi servisi olunca sıfır sıkıntı oluyormuş gibi düşünmenin anlamı yok.
    Samsung olsun Apple olsun hiç mi sıkıntı yaşayan yok kendi servisleriyle.
    Samsung serviste problem yaşatma konusunda rakipsiz. Memnun ayrılan %5 ya vardır ya yok.
  • 7A ile 8A arasında 110 tl fark var. (8a 110 tl pahalı)
    Hangisi tercih edilmeli, neden?
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    REDMİ 6 899 TL şu anda. 3gb ram. çift arka kamera ön kamerada bokeh. 32 gb .tek eksi mtk işlemci. bence redmi 6 daha iyi
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-6-32-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000E41DG
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

7A ile 8A arasında 110 tl fark var. (8a 110 tl pahalı)
    Hangisi tercih edilmeli, neden?
    Hocam 8a i kaça maal ediyorsunuz? Kuponum filan yok malesef bende almak istiyorum.

• Arkadaşlar merhaba,

Babama almayı düşünüyorum bu telefonu. Kullanacağı belli başlı programlar Bundle sahibinden navigasyon ve whastapp. İnternett2 2 gb ram'e baya laf yapmışlar da. Bu kullanımda bile 2 gb ram sıkıntı yaratır mı?

Uzun ömürlü kullanacak en az 3 sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Hocam 8a i kaça maal ediyorsunuz? Kuponum filan yok malesef bende almak istiyorum.

Alıntıları Göster
    8a şu an kupon + puanla beraber 763 tl maliyeti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

REDMİ 6 899 TL şu anda. 3gb ram. çift arka kamera ön kamerada bokeh. 32 gb .tek eksi mtk işlemci. bence redmi 6 daha iyi
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-6-32-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000E41DG
    8a nın tasarımı biraz daha yenilikçi gibi gözüktüğü için düşündüm ama.
    7a - 8a - Redmi 6 dışında bu civarlara bunlardan iyi cihaz var mı tavsiye edebileceğiniz?

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    asus a bakabilirsiniz hocam. bu modelde bu aralar çok satıyor. fiyatı düştü
    https://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-4-max-zc554kl-32-gb-asus-turkiye-garantili-p-HBV0000097IFA?magaza=BittiBitiyor

belki nokia 5. ama o da pahalı gibi
    https://www.hepsiburada.com/nokia-5-nokia-turkiye-garantili-p-HBV000006G61M?magaza=BittiBitiyor

• redmi 7A'mı 2/32 820 liraya, yoksa redmi 6'mı 3/32 799 liraya işlemciler arasında çok fark varmıdır?batarya için 7a tercih edilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

redmi 7A'mı 2/32 820 liraya, yoksa redmi 6'mı 3/32 799 liraya işlemciler arasında çok fark varmıdır?batarya için 7a tercih edilirmi?
    Ben de çok merak ediyorum neyi tercih ederseniz bana da söyler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Ben de çok merak ediyorum neyi tercih ederseniz bana da söyler misiniz?

Alıntıları Göster
    bana kalsa 7a'yı tercih ederim gibi ama satıcıya güvenemiyorum.redmi 6'yı mi store satıyor onunda bataryası yetersiz geldi.biraz daha paraya kıyıp 8 A alsak,bu sefer onunda ekranı büyük not6 pro var bizde ekranı büyük geldi bana.bakalım ne yapacağım ?
  • ana baba telefonu. kimse kendisine almıyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.