Şimdi Ara

79,99 TL Attlas Eco Set 2b Matkap + 4.8 Vidalama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
3.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz zorlarsanız kömür yanık kokusu arasında bi koku ile çöpe atarsınız
  • Matkabından arkadasta var emanet olarak aldım kullandım gayet iş görüyor. Hemen aldım, bu fiyata iki ürün cok iyi.
  • Aynı setten bende de var akülü vidalama dandik ama matkabı iyi bir uçla ev için gayet yeterli
  • En ucuz 125e var gayet iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Aynı setten bende de var akülü vidalama dandik ama matkabı iyi bir uçla ev için gayet yeterli
    Uçları da ayrı mı alıyoruz hocam hiç bilgim yok o yüzden soruyorum
  • Matkap duvar deler mi? Ayrıca A101'de %50 hediye çekli kampanyada linkini paylaştığım ürün var. Kararsız kaldım. 80 TL'ye olan işimi görürse düşünmeden alacağım.
    https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi/attlas-eco-k-620-kirici-delici/
  • Bu vidalamalar pek işe yaramıyor hemen de pili ölüyor
  • çok nadir evde matkaba falan ihtiyaç oluyor. sırf başka yerden aramamak içni, fiyat da uygun görünce aldım. inşaallah üzmez.
  • Çok kararsız kaldım. Ürün baya dandik gibi duruyor.
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Evet
  • crazyvz C kullanıcısına yanıt
    Hocam uç iyiyse, izeltaş gibi markalardan mesela, deliyor evde kullanım için yeterli
  • Arkadaşlar Toolmaxx marka matkap içinden kıvılcımlar çıkmaya başladı. Tahta işiyle uğraşırken ters yön tuşuna bastım herhalde cihazı yaktım .çok kıvılcım çıkıyor o yüzden yeni cihaz alacağım. İki markayı da bilmem ama pişman etmez inşallah
  • Sadece vidalamasını 40 liraya almıştım bu paraya bedava. Matkabı da ödünç almıştım evin tüm kornişlerini taktım banyo dolabından aynasına kadar her yerde kullandım gayet de iş görüyor.
  • Ben de ev için böyle bir şey arıyorum. Kimi çok kötü diyor, kim ev için yeterli diyor. Ve bu işten pek anlamayan beynim gibi kişilerin kafası karışıyor. Yani basit işler için ilk görmez mi? Ufak tefek vidalama v.s.?
  • 70 lira vereceksiniz arkadaşlar.

sanki cebinizden 1000 lira çıkıyor :)
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Burası sıcak fırsatlar ustaaa welcome the hell
  • ufak tefek işler için idaeal gibi matkap ucu önerisi olan varmı 8mm olsun duvar için bide metal saç tahta falan için uç lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.