Şimdi Ara

780ti alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar soru basit bir yatırım için gtx 1070 imi satmıştım 1 ay önce fakat parayı batırdık şimdi de piyasa uçmuş 1060 satıyolar aynı paraya ben de malum sitede sürekli ilanları inceliyorum asus çift fanlı 780ti gördüm sizce alınır mı? i5 6600 ve 700w supply var 1080p 144hz monitör var aynı zamanda oynadığım 2 3 tane oyun var öyle witcher crysis battlefield falan oynamam. Lol, cs, pubg oynuyorum gerçi 2sinden eminim de pubg keyif verir mi kullanan ya da deneyimleyen varsa yorumlarınızı bekliyorum. Yoksa 1050ti almak mı mantıklı?

• 780 ti neredeyse gtx 1060 performansi verir. Poweriniz guzel ve sikinti cikmaz. Gtx 1050 ti dan epey iyidir ama daha fazla guc tuketir. Ben r9 390 kullandim o da fazla guc tuketiyor ama siradan bir oyuncu iseniz faturada pek fark olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtubede incelemelere bakiniz fakat bechmarklarda 1060 performansi vermis bide yeni kartlar fps yi stabil tutabiliyor eskilerde dalgalanmalar oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sky_Vision

780 ti neredeyse gtx 1060 performansi verir. Poweriniz guzel ve sikinti cikmaz. Gtx 1050 ti dan epey iyidir ama daha fazla guc tuketir. Ben r9 390 kullandim o da fazla guc tuketiyor ama siradan bir oyuncu iseniz faturada pek fark olmuyor.

Yani eskiden sro falan oynayıp 7/24 açık bırakırdım fakat artık günlük normal kullanıcı gibi kullanıyorum abartırsam 5 6 saat oyun oynarım da arka arkaya değil o da.
  • Temizini bulsam almaktan tereddut etmeyecegim bir kart gtx 780 ti.

• Peki bu kart için en fazla kaç para verilmesi doğrudur malum eski kart ve piyasasını pek bilmiyorum ben de.
  • Piyasasini bende bilmiyorum ama 750 - 800 tl gibi alirdim dogrusu

• Temizi olursa fiuatta makul olursa 1060 denfi kart. Almadan iyi gpumsytess testi yap 3-4 oyuna girip artifact sorunu var mı bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.