Şimdi Ara

775 pın anakart ve ıslemcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 775 pın p5 kpl am- se asus anakart arıyorum ayrıca ona uyum saglayacak kalıtelı bır ıslemcı arıyorum
    genellıkle lol oynadıgım ıcın kasma donma fps dusmesı gıbı sıkıntılar ıstemıyorum o yuzden ıslemcının uygun ve kalıtelı olması lazım ızmır ıcı gelıp elden dahı alabılırım yeter kı fıyatta anlasalım

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • Pentium D E6700 dual core 3.2GHz 1066 fsb 2MB L2 LGA775 işlemci mevcut ve çalışır durumda. 4 tane metin2 açan bir işlemci eğer stok soğutucuyu da istersen 60tl, istemem dersen 45e bırakırım. Yalnızca işlemciyi alacaksan sanalpazarda komisyonu karşılamam, soğutucu ile alırım dersen komisyon benden olur. İster hesabıma havale et göndereyim, ister sanalpazar ilanı açayım. Daha önce ürün aldığımda direk havale eft gibi mevzularda başım ağrıdı, bu yüzden satıcı olarak ta alıcı olarakta sanalpazarı güvenli buluyorum.

Birde şunu söyleyeyim; işlemci hızaşırtmaya çok müsait. Nadir bulunabilecek türden birşey. G41 chipsetli bi anakart ile 4,1 rahat görüyor(1368 fsb) . P45 chipset ile 4,2 stabil(1600 fsb), 4,3GHz rutin işler ve oyun için yeterli stabil.
    Ürünün daha orjinal kutusu duruyordu, bulursam onunla yollarım, ancak şeffaf ambalajı nerede bilmiyorum, temin eder onu da kutusuna koyarım.

775 pın anakart ve ıslemcı

• XEON işlemci verebilirim size hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.