Şimdi Ara

7700k vs 6700k vs 2600k Yeni Testler Eklendi [Z270X-Gaming 5 Türkiye Fiyat Eklendi] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
10.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu fiyata ve bu gelismemeye ragmen kim alir ki bu seriyi?
  • Türkiyeden incelemeler;

• İlk konuşulan 305 dolar etiketi ile çıksa iyi satar aslında. Son haberler 330-350 arası olacağı yönünde. İntel 305 dolardan çıkarıp Skylake'i de Zen ile Kaby arasına atsaydı yine paçayı kurtarırdı. Belkide elindeki tüm kartları açmak istemediler bilmiyorum. Ama görünen AMD, muadili ürünü rahat rahat 250'ye çıkarabilir artık.

• 350 dolar ile çıkmış. Vergisi karı ile fiyat bu olmuş. Zen alınmayacak olsa bile çıkışını beklemek ve olası bir fiyat değişiminden faydalanmak gerek. Tabi paranızı TL'de tutacaksanız Dolar için Mart-Nisan'da çok kötü seviyeler konuşuluyor şimdiden de alabilirsiniz. Ben Zen benchmark ve fiyatlarını iyice incelemeden almayacağım.
  • Nova yine şişirmiş fiyatları.
  • Nova'da z270 anakartlarda var. ASUS Prime Z270-A'nın fiyatı çok mu uygun olmuş? Gaming model olan Z270E'yi göremedim. Ama bir kaç tane H, G falan var.
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Normal fiyat bence. Uygun olmuş yazısını görünce yükseltir bunlar şimdi fiyatı.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    adamlar stokta olmayan ürünü koyuyolar satışa nasıl oluyosa
  • Nova bu, reklam yapıyor önceden.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Yükseltti namıssızlar. 812 TL yaptılar. Kartın fiyatı 170$. 55$ bindirme nasıl bir şey?
    Dedim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 4 Ocak 2017; 16:40:24 >
  • Kendi i5 4690'ımı daha uzun süre değiştirmeme düşüncemi pekiştiren bir başlık olmuş. Gerçekten aradan 5 nesil dahi geçse, oyuncular için aradaki farklar ya çok az ya da hiç yok.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Ben inceledim guzel 10 sene iyi gelistiler fakat AMD Ryzen'le indirmesinide bilir tipki Athlon FX'i indirdikleri gibi AMD 10 senedir dogru duzgun islemcilerle ilgilenmedigi icin Extreme serisi bu kadar iyi gelisti AMD parmagini bir oynatsa ben o zaman Extreme serisini gorucem.
    Bro dolar ile euro'nun dusecegi yok dussede millet rahat rahat kendi sistemini kursa ne guzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sertan-57 -- 13 Ocak 2017; 14:40:35 >
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Aynı saat hızlarında fark gösterebildiği herhangi bir şey yok gibi.
  • Ya benim anlamadigim sey su. Bu 7700k ve 6700k genel olarak ayni voltajda 6600k ve 6700k dan daha yuksek frekanslara cikabiliyorlar mi? Eğer sadece stok frekanslari arttiysa bu k serisi islemcilerde aslinda hicbir fark yok demektir. 3 5 watt daha az enerji tuketmis kimin umrunda ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 13 Ocak 2017; 20:45:42 >
  • Z170+6700K alıp GPU bütçesine yatırım yapmak daha mantıklı olabilir. Z270+7700K ile arada 250 liradan fazla fark olmamalı. Yurt dışı fiyatları zaten bu yönde ama içeride 50-60 dolar bindirmişler. Almayacak olsa bile Zeni bekliyor herkes
  • merhaba arkadaşlar benim şuan sistemimde i5 6500 3.4 ghz 6 mb cache işlemcimi değiştirmeyi düşünüyorum i7 7700k alırsam performansımda artış olur mu anakartım msi h170 gaming m3, ekran kartım msi gtx 970 4gb
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.