Şimdi Ara

77 lvl Bowwoman in Saturn fazladan 550 k sp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Saturn serverindeki charımı oyuna tekrar bir türlü adapte olup zevk alamama sebebi ile itemsiz cıscıblak satıyorum CV me gelince DostDeli Minolpa ve Saygaçfurkan Beni iyi tanırlar gerçi önceden buralarda takılırdım arkadaşta çoktu ama yerel dünyadaki bayan arkadaşlar daha zevkli geldi neyse uzatmadan size Saturn ün bowman girl ünü tanıtayım yada resimelere bakın siz tanıyın bana ne ya

Chara yaklaşık kasmaya başlamadan önce yanlış hatırlamıyorsam toplamda 930-950 k civarı sp kasıldı sikillerden göreceğiniz gibi her şey max bu arada chine charlara sp kasmak Euro charlara nazaran daha zordur birine günde 50 k kasarken buna zarzor 35 kasabiliyorduk biz neyse bana mail ile yada burdan pm ile

Worldmessenger@msn.com dan ulaşabilirsiniz ayrıca 05446816862 nolu numaradan charımı bard wizard başka bi karakterle takas edebilirim takas tekliflerine açığım

gelelim resimlere

• Fiyatı yazmayı unutmuşum 225 civarı bi şey düşünüyorum saygılar yeniden
  • sa abi charın gusel bi aralar bizim intte girerdin gercekten coq gusel bir chardır
  • Vay Kamil(Yanlış Hatırlıoyorsam Srry) Ben ismail Abi bizi Cagırdın Kendin Gidon be Bende YEni Char Açtın 71 Bow Şu anda Adı SimhaN Neyse Hayırlı SAtışlar
  • Ne bileyim elimden geçmeyen char kalmadı sıktı artık başka serverlerden takasta olabilir
  • UP
  • Takas tekliflerine açığım arkaadaşlar renk katalım farklılık olsun :) girenler uplasınlar thx
  • Niye Kimse Uplamı bu adamın Konusunu Baqem...

UpS..
    UpS..
    UpS..
    UpS..

BakanLar UplarSa Char Daha Rhat SatıLır.. Hadin Uplar qeLsin.
  • THX KARDEŞİM BU ARADA fiyat ve takas tekliflerine açığım her türlü :)
  • Hmm takas demissin bi deneyelim sansımızı

Elimde 74 Level FF 165k Spli Char var Alps serverinde

Üstüne bi miktar para ekleyebilirim..

Pm atarsan sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _PainKiLL3R_

Hmm takas demissin bi deneyelim sansımızı

Elimde 74 Level FF 165k Spli Char var Alps serverinde

Üstüne bi miktar para ekleyebilirim..

Pm atarsan sevinirim

Charın resimlerini alalım para durumunda anlaşırsak neden olmasın :D ama arada fark çok gördüğün gibi ona görede para olur :D
  • Piyasa ölmüş Yav bi teklif sunun çekinmeyin allahtan paraya falan sıkışkın değilim Allah yardımcısı olsun sıkışkın kardeşlerimizin ne zormuş ya burda char satmak 2 sene öncede sattık burda ama ulan ertesi gün char gidiyodu ne biçim kırizmiş anlamadım gitti
  • 100 TL + Sbot Al Sana Teklif

Ayrıca Bu Char Ellerimde Buyudu Zamanında Bu Chara 700 K Sp icin 200 TL Almıstım :

Neyse Kamil Olursa Uygunsa Ugrarsın Msn den Yoksa Saturnde Satamazsın Bu Charı :D
  • S.a Saturnde 80lwl full int s/s light cold bic. nuker verebilirim fazladan 102k sp var ilgilenirsen
  • quote:

Orjinalden alıntı: DostDeli

100 TL + Sbot Al Sana Teklif

Ayrıca Bu Char Ellerimde Buyudu Zamanında Bu Chara 700 K Sp icin 200 TL Almıstım :

Neyse Kamil Olursa Uygunsa Ugrarsın Msn den Yoksa Saturnde Satamazsın Bu Charı :D

S botun anlamı kalmadı hacı ulan önceden 125 artı sbot diyodun hayırdır şerefsiz satmam ki tanırsın beni sen 780 k kastın sonradan biraz daha kastım ben bu chara biliyosun 900 k oldu kanka dahaa ne edem :) s botun anlamı kalmadı yeni botun birden fazla oturum açma özelliği var just money pls :)

• quote:

Orjinalden alıntı: uA | FreeStyLe

S.a Saturnde 80lwl full int s/s light cold bic. nuker verebilirim fazladan 102k sp var ilgilenirsen

Vay hemde ultraaslan msn ekle olabilir aslında neden olmasın her bi şeyi max ise olur ben str den sıkıldım yav :)
  • Nasıl sbotun anlamı kalmadı yahu ? Piyasada ki en iyi bot şu anda o değil mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lu£

Nasıl sbotun anlamı kalmadı yahu ? Piyasada ki en iyi bot şu anda o değil mi ?

Uzun zamandır oyunda değilim arkadaşım beni keklemedi ise son botun birden fazla oturum açma özellikleri varmış onun yalancısıyım o bakımdan dedim ki açtıda önümde ne yalancısı yav
  • Fiyat 175 oldu arkadaşlar bilginize
  • Lue Söyle Anlatayım Kamil Sende Dinle

Sbot Suan da Botların İcinde En İdeal Ve En Kalitelisidir Hem Ucuz Hemde Hızlı

5 Tane Charım Suan da Foruma Yazarken Kasılıyorlar :)

Malum Kriz Satılacak Charlar Cogaldı Ayrıca Eğer İstiyorsan Frestlye Ben Kefilim Char Konusunda Ve Her Hangi Bir Sorunda Adamın Sonuna Kadar Arkasındayım Yüz Yüze Tanıyorum Kutahyadaki En İyi Sevdiğim Kardeşlerimdendir

Sbot +75 Lira Cunku Sbota 100 Lira Veriyorlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.