Şimdi Ara

7610 ve 6670 ciler BURAYA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.540
Cevap
0
Favori
100.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar uzun zamandIr 6670 kullan1yorum laz1m olan bir sey var söyleyin hallederiz en az1ndan 3 ay oldu(mail atIn laz1m dosyay1 yollayay1m )
  • Şu soruna bakarmısın bi. sizde mevcuttmu?
    quote:

Orjinalden alıntı: esik1

Selamlar Bende yeni 6670 ciyim .Umarım forum uzun süre ayakta kalır.6630-sx1-cx65-k700-p900-6600 ın okunma sayıları binlere ulaşmışken elimizdeki teknolojik aletler ile ilgili açılan topiclerin zaman içinde yok olması beni üzüyor. haydi hep beraber bari bu topic i üst sıralara taşıyalım.

Neyse benim sorum şu .6670 e mp3 attığımda bunu mesajlar haricinde bir yere kaydedemiyorum. Bunun için cd yi yüklemem şartmı. Bir ikincisi ekran ayarlarının parlaklığını azalttığımda belli bir yerden sonra tizz bir ses duyulmaya başlıyor .Bu sorun sizdede mevcutmu.Saygılar
  • maxicep nezaman açılacak bilen varmı?
  • ben 6260'cıyım ama yardımımım dokunabileceği bazı mesajlar gördüm bi el atıyım dedim
    7610 ile 6670 arasındaki temel fark 6670'in işlemcisinin daha hızlı olmasıdır
    ayrıca tema sitesi sorulmuş,www.symbianthemes.com oldukça geniş bi kaynak tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: theja

ben 6260'cıyım ama yardımımım dokunabileceği bazı mesajlar gördüm bi el atıyım dedim
    ayrıca tema sitesi sorulmuş,www.symbianthemes.com oldukça geniş bi kaynak tavsiye ederim

İşlemcileri aynı

• quote:

Orjinalden alıntı: 17egemen

quote:

Orjinalden alıntı: theja

ben 6260'cıyım ama yardımımım dokunabileceği bazı mesajlar gördüm bi el atıyım dedim

İşlemcileri aynı

ufak bi araştırma yaptım hakkatende işlemcileri 123mhzmiş ikisinin de ama benim kafamda niye 6670 daha hızlı diye bi izlenim doğmuş hatırlayamadım valla kusura bakmayın bi hata yaptık

• Arkadaşlar kaç kişide 6670-7610 var bi sayalım ben başlıyorum. (7610-6670 diye belirteseniz iyi olur)
    1-6670

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven Shield -- 21 Mart 2005, 20:22:35 >
  • 7610
  • Dostlar bende 6670 almayı düşünüyorum ancak MP3 yada OGG zil sesi olarak atanabiliyor mu onu soracaktım yaw??
  • esik1 dostum mp3 leri klasore atmak için nokıa browser ı kurman lazım ..
  • Cj 6670 her turlu dosyayı zil sesi olarak ataya bilirsin ben mesala eser -aşkımı itraf ediyorum u kullanıyorum
  • 6670 benim
  • abi kimse kızmasın ama bir 7610 kullanıcısı olarak sırf topic yukarıda olsun die yazdım ama oyun tema melodi isteyen olursa yardımcı olabilirim hemde ilginç ama ücretsiz ne kadar tuhaf dimi adamlar internetten indirdikleri dosyaları parayala satıyorlar
  • aslında 7610 ve 6670 olarak böle şeylere ihtiyacmız yok ama neyse heydi arkadaşlar paylaşalım
  • ok o zaman bende yarın gidip alim bi 6670 yaw P900'den baydım artık hiç yeni program çıkmıo onun için ama Nokia'da hergün yeni şeyler var walla :D
    Bide OGG'yi zil sesi olarak atıyamıyosun dimi?Bide son olarak kulaklıktan dinlerken MP3 yada OGG stereo mu mono mu?
    Hoş kutusundan sadece tek kulağa takılan kulaklık çıkıo ama.Eğer orijinal stereo kulaklığını alırsam ses stereo olur mu die soracaktım yaw?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cj -- 21 Mart 2005, 23:31:36 >
  • Olmuya maalsef stereo. Stereo kulaklıkla olmuyo (örneğin:hds 3)
  • ocak basindan beri kullaniyorum 6670 memnunum ama ekrani kaydi 5 gundur kvk'da neden oldu anlamadim, gelince her an d500 icin satabilirim
  • selam arkadaşlar ben 3.günlük bir 7610 kullanıcısıyım.ücretsiz ultra mp3 ve polifonik zil seslerini tavsiye edeceğiniz bir site var mı? özellikle bu kurtlar vadisi müziklerini yükliicem.saygılar..önerilerinizi bekliyorum
  • guduwap.com u dene fena şeyler yok. Bi sorum var. Ekran parlaklık ayarımı aşağıya indiridiğimden tiz bir ses duyulmaya başlıyor. 1 haftalık 6670 kullanıcısıyım.Normalmidir? ileride soru yaratırmı.
  • Arkadaşlar birazdan ani bir gazla 6670 alabilirim. Pili ne kadar gider. Ben alıştım şimdi ericssona bir hafta gidiyor neredeyse yamultmasın beni 1 günde??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.