Şimdi Ara

7610 ve 6670 ciler BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.540
Cevap
0
Favori
100.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7610 unun karizması var 6670 in world exeli var
  • arkadaşlar benim telefonda ya yarın yada pazartesi gelecek hep birlikte bu formu ayakta tutalım
  • yaklaşık 2 haftadır 7610 kullanıyorum 4 yıldır aynı tlf kullanıyodum bi tlf bu kadar para vermezdim ama kanıma girdiler işte iyikide almışım. word excel i zaten sabahtan akşama kadar kullanıyorum işyerinde bence bi cep tel için fazla gerekli diil. inanın daha kullanım kitabını bile okuyamadım 130 küsür sayfa olunca zaten buna vakit bulmakta zor. son söz nokia olsun çamurdan olsun
  • 6670 ım var fakat bilgisayarla baglantı yapabilmem için cd sine ihtiyacım var, spot oldugu için bulamadım. BLUETOOTH aldım. birbirlerini görüyorlar fakat dosya transferi yapamıyorum. İşletim sistemim win me pc suite de 2000 veya xp de çalışıyormuş. Detaylı açıklayıcı bir şekilde yardım ederseniz sevinirim.
  • PC suite' i yüklemek için cd ye gerek yok nokia.com.tr den yükleyebilirsin
  • dogubankta cd sı var
  • doğubank'ta 7610 için 256mb hafıza kartı ne kadar bilen varmı
  • arkadaşlar hani 1. sayfada tutcaktık?bir anlaık heves sizinki yaw
  • Bende 6670 kullanıyorum ama bluetooth bilgte olmadığı için bağlanamıyorum bence en iyisi card reader hız açısından.
  • slmlar 6670 kullanıyorum 2 tane war programlar yuklu ama birisini bilgisayar görmüyo usbden.hicbirsey yapmadan boyle bi sorun cıktı telefonda 6 gunluk.hafıza kartından mıdır diye artık olmayacak seyler denedim degistirdim nafile.yardımcı olursanız sevinirim.iyi geceler
  • arkadaşlar bende siparişimi verdim pazartesi salı 6670 im geliyor şimdilik bilgi olarak pek faydam olmaz belki ama formu ayakta tutabilmek için elimden geleni yapacam
  • bluetoothTM V1.1 CLASS2 Cihazın ismi. Bağlantı saglıyamıyorum. Bluetoothda birbirlerini görüyorlar ama dosya transferi olmuyor. Şimdiden Teşekkürler
  • sen bt de hata yapıyosunudur , birbrlerini gördüklerinde dosya transferi yapamam diye bi şey olmaz, ama kabloyla yapıyosan driverlarını urman gerekir,
  • arkadaşım, işletim sistemim wın me gerçi xp de de denedik. Fakat yanında verilen cd de 1 tane program var onu yüklediğin zaman otomatik olarak driverıda yükleniyor
  • evet aynen öle olması lazım ama bt nin driverında sorun olabilir ,
  • dku-2 kablo alın eniyisi
    ama onu da çalıştırmak için xp service pack2 gerekiyo
  • Selamlar Bende yeni 6670 ciyim .Umarım forum uzun süre ayakta kalır.6630-sx1-cx65-k700-p900-6600 ın okunma sayıları binlere ulaşmışken elimizdeki teknolojik aletler ile ilgili açılan topiclerin zaman içinde yok olması beni üzüyor. haydi hep beraber bari bu topic i üst sıralara taşıyalım.

Neyse benim sorum şu .6670 e mp3 attığımda bunu mesajlar haricinde bir yere kaydedemiyorum. Bunun için cd yi yüklemem şartmı. Bir ikincisi ekran ayarlarının parlaklığını azalttığımda belli bir yerden sonra tizz bir ses duyulmaya başlıyor .Bu sorun sizdede mevcutmu.Saygılar
  • bende 7610 cuyum tema fln 1c1n gerekl1 s1tle b1l1osanz yaz1n arkadslar ..
  • bu arada topicten esinlenip 3 aylık faturalı 7610 isterseniz pm atabilirsiniz...
  • Belki bilyorsundur ama guduwap.com da güzel temalar mevcut.
    quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

bende 7610 cuyum tema fln 1c1n gerekl1 s1tle b1l1osanz yaz1n arkadslar ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.