Şimdi Ara

76 lvl char SAtılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuanda chardaki itemlerin fiyatlarını belirliyorum. Herşeyini tamamlayınca konuya geri döncem... CHAR SATIN ALACAK KİŞİLER LÜTFEN KONUYU TAKİP ETSİNLER...
    NOT:Geçen senede bi arkadaşa char satmıştım 72 lvl, hatta forumda ilan vermiştim, bakabilirsiniz.
    char hakkında kısa bilgiler:
    *Rod male
    *Axe ci
    *warrior/champion
    *76 lvl exp 15
    *itemli
    *str:125/dex:56/int:412
    *HP:1965
    *def:577/ s def:1418-1562
    *Full ht set
    /////////////////////////////////////////////////////////

*Para Banka Hesap no ma yatacak.
    * Parayı ilk önce alıcı yollayacak. sonra ben, char hesap bilgilerini vereceğim.
    Şimdilik bu kadar. 1 gün içinde char itemlerini resimli şekilde siteye koyacağım...
    **********************************************************************************
    resimi ekliyorum.

**********************************************************************************
    Charda mininum 740m lik item bulunmaktadır.
    Charı almak isteyen kişiler cusas_03@hotmail.com dan bana ulaşabilirler...

Exp i kastım ve 44 yaptım.Alacaklar lüfen msn adresimi eklesin görüşelim.
    Charda Nakit para 60m ye düştü. Pvp için ittem aldım. 70lvl DMM mask +3 14%skill def & 5d armor +3 20% skill def. ve +2 vio blade sar. Hepsi toplam 80m dir.
    Char ı şimdilik satmaktan vazgeçtim. 77lvl exp 55 oldu:)

kONUDA 8 MESAJIM OLDUĞUNDAN HEPSİNİ TOPLADIMM.
    BÖLÜM YÖNETİCİLERİNDEN, DİĞER YAZDIĞIM 7 MESAJIN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okutkan -- 16 Ekim 2008; 20:21:42 >

• resimi ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okutkan -- 29 Eylül 2008; 0:48:08 >
  • Charda mininum 740m lik item bulunmaktadır.
  • Charı almak isteyen kişiler cusas_03@hotmail.com dan bana ulaşabilirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okutkan -- 7 Ekim 2008; 16:11:52 >
  • Exp i kastım ve 44 yaptım.Alacaklar lüfen msn adresimi eklesin görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okutkan -- 8 Ekim 2008; 21:17:06 >
  • Charda Nakit para 60m ye düştü. Pvp için ittem aldım. 70lvl DMM mask +3 14%skill def & 5d armor +3 20% skill def. ve +2 vio blade sar. Hepsi toplam 80m dir.
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okutkan -- 8 Kasım 2008; 21:10:50 >
  • satıyon mu satmıyon mu söle de tam anlayalım 1. mesajdada satmıyom diyosun ikinci messajda satıyosun anlamadımm ??
  • Arkadaşım bütün mesajları birleştirdi ilk mesaja koydum hepsini.
    Charı satmıyorum. char 83lwl olmak üzere exp 80:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.