Şimdi Ara

7554444 Konbara puan kazandınız (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
99.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana geçen mesaj geldi konparada 100 TL birikmiş. TURKCELL zannettim.Hatta yüklemek için aradım. Müşteri hizmetlerine bağlanmadan kapatıverdim.
  • bana da bir ara mesaj gelmişti bunlardan, dikkate almadım.
  • bana da geçen geldi dikkat almadım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerenoztrk0

slm arkadaşlar 755 44 44 servısınde çalıştım ve bu işin icerığını bılen bırıyım belkı hepınız tepkı gosterıceksınız haklı olarak ama ınanınkı vıcdanım hep ağır bastırıyo unutmıcam bı donemdı çok ınsanın ahını bedduasını aldık ve daha fazla dayanamayıp çıktım eğer arayark işlem yaptığım bı arkadasım kardesım varsa aff buyura ozur dılerım herkezden

zor bir durum gerçekten
  • babamı dolandırmışlar ne yapmam gerekiyor arkadaşlar
  • İsin ilginc tarafi, Turkcell'in bu arkadaslara destek saglamasi.. Nasil bir cikarlari var acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendōka

İsin ilginc tarafi, Turkcell'in bu arkadaslara destek saglamasi.. Nasil bir cikarlari var acaba

bende çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Beyler 89 lira girdi bana. Polise gitsemmi diye düşünüyorum adamları aradım sonuçta onay verdiniz diyor ben ona onay vermedim k.

hocam aynı durum benim de başıma geldi.. baktım tatlı tatlı konuşarak olmuyo babamın çok iyi avukat tanıdıkları var mahkemeye vericem sizi dedim ok geri yatırıyoruz paranı dediler.. özet olarak tehdit et paranı geri al:)

Aynen öyle yaptım dedim polise gidip şikayet edicem sizi ben onay fln vermedim dedim aynı gün arayıp paramı 2 iş günü içinde geri yatıracaklarını söylediler ve yatırdılar. Bir daha asla...

quote:

Orijinalden alıntı: ilkadım52

quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Beyler 89 lira girdi bana. Polise gitsemmi diye düşünüyorum adamları aradım sonuçta onay verdiniz diyor ben ona onay vermedim k.

89 liralık kontör yüklenmişolmalı.
    burada kasıt dolanırıcılık değil aldatma özkonusu yani otomatik olarak sana haftalık yükleme yaparlar .
    yani sana o ücret karşılığı yüklenmiş olması lazım.
    incelenmesi için tüketici hakem heyetine başvurabilirsin

Benim parayı kartımdan çektiklerinden haberim yoktu. 1 ay sonra haberim oldu, hiçbirşey de yüklemediler sözüm ona 2 senelik üyelik ücretiymiş.

• bu sabah bende aynı tufaya düşecekken daha ısım soyisim isterken kıllandım baktım iş doğum tarihine felan gidiyo dedim boşver güzelim vazgeçtim dedim kapattım iyi ki kapatmışım.
  • arkadaşlar ltfn yardım! bugün beni aradıklarında kart numaramı verdim ama son kullanma tarihini falan istediklerinde şüphelenip kapattım telefonumu. kredi kartı babamın üzerine doğum tarihi olarak kendi doğum tarihimi söyledim sadece kart numarasını kullanarak işlem yapabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankara09

arkadaşlar ltfn yardım! bugün beni aradıklarında kart numaramı verdim ama son kullanma tarihini falan istediklerinde şüphelenip kapattım telefonumu. kredi kartı babamın üzerine doğum tarihi olarak kendi doğum tarihimi söyledim sadece kart numarasını kullanarak işlem yapabilirler mi?

merak etme birşey yapamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asitliği Düzenleyici

quote:

Orijinalden alıntı: ankara09

arkadaşlar ltfn yardım! bugün beni aradıklarında kart numaramı verdim ama son kullanma tarihini falan istediklerinde şüphelenip kapattım telefonumu. kredi kartı babamın üzerine doğum tarihi olarak kendi doğum tarihimi söyledim sadece kart numarasını kullanarak işlem yapabilirler mi?

merak etme birşey yapamazlar

teşekkürler yüreğime su serptiniz:)
  • aynı meletten bende müzdaribim ama kredi kartımı kapattırdıgım için ortada bir zararım yok ama isim soyisim dogum tarihi ve semt sordu onları söyledim sadece herhangi bir işlem uygulayabilirlermi benim adıma yani başım ağrırmı ve iptal etmem gereken birşey varmı ortada kredi kartı kullanmıyorum dedim, kredi kartınız oldugunda bizi tekrar arayın teyit edip işleminizi yaparız dedi, bence toplanıp birileri kallavi bir dava açılsa kesin kazanılır ortada dolaylı yoldan dolandırıcılık sözkonusu, kartından izinsiz para çekmek ne demek beyler. hemde türkcell şirketi adı altında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

aynı meletten bende müzdaribim ama kredi kartımı kapattırdıgım için ortada bir zararım yok ama isim soyisim dogum tarihi ve semt sordu onları söyledim sadece herhangi bir işlem uygulayabilirlermi benim adıma yani başım ağrırmı ve iptal etmem gereken birşey varmı ortada kredi kartı kullanmıyorum dedim, kredi kartınız oldugunda bizi tekrar arayın teyit edip işleminizi yaparız dedi, bence toplanıp birileri kallavi bir dava açılsa kesin kazanılır ortada dolaylı yoldan dolandırıcılık sözkonusu, kartından izinsiz para çekmek ne demek beyler. hemde türkcell şirketi adı altında...

isim soyisim filan birşey olmaz onlardan, olsaydı mantıken birşekilde onları bizde elde ederdik senden kullanabilirdik zaten...

onların amacı para çekmek karttan, karşılığında da birşeyler veriyorlar tabi yoksa başları çok ağırıırdı şikayet edenlerin derdi bunu laf arasında millete satmaya çalışmaları çakal satıcı yani adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

aynı meletten bende müzdaribim ama kredi kartımı kapattırdıgım için ortada bir zararım yok ama isim soyisim dogum tarihi ve semt sordu onları söyledim sadece herhangi bir işlem uygulayabilirlermi benim adıma yani başım ağrırmı ve iptal etmem gereken birşey varmı ortada kredi kartı kullanmıyorum dedim, kredi kartınız oldugunda bizi tekrar arayın teyit edip işleminizi yaparız dedi, bence toplanıp birileri kallavi bir dava açılsa kesin kazanılır ortada dolaylı yoldan dolandırıcılık sözkonusu, kartından izinsiz para çekmek ne demek beyler. hemde türkcell şirketi adı altında...

isim soyisim filan birşey olmaz onlardan, olsaydı mantıken birşekilde onları bizde elde ederdik senden kullanabilirdik zaten...

onların amacı para çekmek karttan, karşılığında da birşeyler veriyorlar tabi yoksa başları çok ağırıırdı şikayet edenlerin derdi bunu laf arasında millete satmaya çalışmaları çakal satıcı yani adamlar

teşekkür ederim verdiğin bilgi için, bu mesajın tek inandırıcı tarafı numaranın türkcelle ait olması ve işin pislik tarafı türkcellin hiç bir sorumluluk kabul etmemesi... elektrik faturalarındaki kk dan dahada betermiş. tongaya basan arkadaşlara geçmiş olsun geri almanız dileğiyle.

• bende kandım arkadaşlar sakın siz kanmayın daha olay taze iptal etmeye çalışıyorum. iptal edersem 50 lira geri ödeyip 39 u bana takacaklarmış.
  • her ne oiursa olsun kart numaranızı telefon ile kimseye vermeyin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kanmayın aradım bilgilerimin hepsini istediler neymiş efendim teyit içinmiş bide arkadan öle bağırıp çağrışmalar kahkalar alkışlar dedm adama orası nasıl bi çağrı merkezi deiki efendim neymiş bazen çekiliş yapıyolarmış çıkan müşteriyi kutluyolar ama kendikendilerine öyle çağrı merkezi mi olur dedim kapattım
  • iptal ettirene kadar canım çıktı adamlar paramı geri vermek yerine paramın karşılığında hediye kontür tanımlayacaklarını söylediler halen kontür ortada yok
  • Bu numaradan Turkcell görünümlü Avea numaramı aradılar. Daha adamlara aradıkları numaranın hangi operatörde olduğunu bilmiyor. Dedim ben Avea'dayım. Ekranlarımız güncellenmemiş özür dilerim dedi. Ben de nasıl bir ekranınız var 6 aydır güncellenmemiş dedim. Yani bu kadar amatörce iş yapıyorlar. Ama Turkcell le de bağlantıları var. Turkcell ana sayyfasından arama kısmına 755 4444 yazınca Turkcell'in bu firmanın arkasında olduğu ortaya çıkıyor. Bu nasıol bir iş anlamadım. Bu olaydan sonra Turkcell'den ayrıldığımı bir kez daha şükrettim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.