Şimdi Ara

7500tl 65' tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

55 inch samsung curved 2017.

55 inch sony 2017

İki tv yide kullaniyorum . İkisindende cok memnundum ancak bazi dezavantajlari var.

Samsungun akilli kumandasi cok guzel ancak tvnin tarayicisindan film sitelerine girmeye calistigimda girmez oldu son 1 yildir . Guncellemelerinide yapmama ragmen 1 2 film sitesi haric hicbirini kullanamaz oldum. İnternette arastirdigimda samsungun engelledigini filan gormustum sonra pekte ustunde durmadim.

Sonynin goruntu kalitesi cok daha guzel ancak akilli kumanda olmamasi beni sogutuyor televizyondan.

Simdi 2020 2021 samsung tvler film sitelerine girebiliyor mu acaba. Eger girebiliyorsa samsung tercih edecegim. Veya bu durum hala devam ediyor ise LG tv yi tercih edecegim.

65"Samsung ve LG tv tavsiyesi alabilirmiyim ama akilli kumandali modellerinden 7.5 lira civarinda olan. 6800 gibi fiyatlarada var sanirim akilli kumandasiz modelleri oluyor . Ps kullanmiyorum. Sadece film-belgesel-habere bakiyorum

LG de ayni fiyat araliginda cok model var hangisi iyidir hangisi kumandalidir cozemedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KJDuaLWaR -- 12 Mart 2021; 1:15:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guncel++

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KJDuaLWaR

Guncel++
    LG 65UN81006
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.