Şimdi Ara

750 bin araç tavsiyesi yardımlarınıza ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese hayırlı bayramlar dostlar ilk defa bir araç alacam bayilerde araç yok

2. ele yöneldim 2016 polo buldum 1.4 dizel hatasız 80 binde DSG 765 yazmış 750 den inmedi

şimdi sormak istediğim bu para bu araca verilir mi ? otomatık istiyorum aslında bu araç boyuma göre de küçük ama VW temiz olduğu için düşündüm sizce başka model marka mı almalı yoksa bayilerde sıraya mı geçilmeli günlerden işin içinden çıkamadım lütfen bi akıl verin teşekkür ederim

• 2016 Polo o paralara alınmaz.

Alacağın araç git bayilere ısrar et, tehdit et kapora ver, Egea al keyfine bak.

Son şanslar artık sıfır araç için 1 milyon TL altında.

• 1.0 tce cvt clio 5 eder diye düşünüyorum joy paket bile olsa benim gözümde şuan en güzel b segment araç
  • Polo alınır yalnız hocam hem 1.4 tdi hem dsg ikisi de saatli bomba
  • Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt

hocam biraz daha açar mısınız ? dizel olması ve dsg olması nasıl bir sorun çıkartır ?

edit : kronik sorun var galiba az biraz araştırdım :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 30 Haziran 2023; 20:26:38 >
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt

Kısa bir süre kullanılan bir motor turbo egr dizel partikül filtresi çok kısa sürede arıza çıkarıyor

Dsg şanzıman da uzun ömürlü bir şanzıman değil kavrama değişimi mekatronik arızası gibi erken dönemde cep yakan sıkıntıları var

1.6 tdi veya tsi motor tercih edebilirsiniz

• Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt

Bayağı soğudum hocam polodan farklı araçlara yönelecem teşekkür ederim

• En mantıklı araç 2021 TCE Clio otomatik olur bu fiyata.

• Sahibindene gir 0 ayarında egea cross al geç
  • Manuel olur derseniz ve VW isterseniz 2022-2023 model 0 a yakın Impression Polo'lara bakabilirsiniz. Otomatik olsun derseniz 2015-2016 1.6 BlueHDI EAT6 308'lere bakabilirsiniz. 1.4 tdi Polo dan fersah fersah üstündür.

Bu arada bahsettiğiniz Poloyu alırsanız zarar edeceğinizi düşünmüyorum fakat biniciyseniz daha güzel otomobiller var o paralara.

• tüm cvaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar saygılar

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

Bir tane örnek atabilir misin hocam. Hep hasarlı var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.