Şimdi Ara

75 euro'luk sınır 30 euro'ya düşürüldü. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
5.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun aliexpressçilere. bence 100 dolar olmalı sınır
  • arkadaşlar verilmiş siparişlerin akibeti ne olacak fikri olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Ben bu ülkeden ayrılma kararı aldım.

Vatandaşına geçirmek için her yolu deneyen bir devlet var artık. Neymiş haksız rekabet oluyormuş. E o zaman sen sat daha ucuza senden alalım. Amazon a ürünüm hatalı dediğin an ikiletmeden yenisini yolluyor, var mı Türkiyede bunun gibi bir oluşum?

İmam hatipleriniz, çocuk tecavüzcüleriniz sizin olsun saygıdeğer hükümetim. Ülkemin doğusunda bir köy doktoru olup fukaraya yardım etmekti amacım ama artık beni bezdirdiniz. Bundan sonra derslerime çalıştığım kadar yabancı dilime de çalışıp terk edeceğim vandalizmin topraklarını..

Basit bir hayattı dileğimiz yahu. Basit, sevecen, bombasız bir hayat. Bize bunu çok gördünüz saygıdeğer hükümet. Bizi hiç istemediniz.

hiç durma! senin gibilerin zaten bu ülkeye faydası olmazki, bir de sana gitme diye yalvaracağımızı mı sandında buraya yazmaya çalışıyorsun. ne ülke terketme meraklısı varmış arkadaş...

Ben vatanıma hizmet etmek istiyorum. Bu adamlar ise beni kullanıp ceplerini doldurnçmaya çalışıyor. Binmesinler mercedes'e,oturmasınlar sarayda. Ben pahalı ders kitaplarımı almak için kahvaltı+öğle yemeğimi birleştirdim. Bu adamlar ne taviz verdi ?
    Amazondan parça parça ürün alıp kasa toplayacaktım. Oyun için filan değil ha, kardeşim rts okuyor, onun için...

Sen büyük ihtimalle bir Akp destekçisisin. Kardeşim, ülkenin durumunu görmüyor musun? Her şeye ederi kadar vergi ödüyoruz. Tecavüzcüler aramızda dolaşıyor. 3 milyon suriyeli ülkemizin ayarını kaçırmış durumda. Her hafta bombalar patlıyor. Askerimiz şehit oluyor.

Ne zaman ses çıkaracaksın? İnsanca bir hayat dilediğim için mi, bu ülkede yerim yok. Bizden bu kadar mı nefret ediyorsunuz ?

Ben bu ulkede yerin yok demedimki, sen kendin istedin baska ülkede yasamayi. Ben de gidebilirsin dedim. Ay yildiz bayraginin altinda yasamayi istemeyen sensin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netmania

Belli ki tuzun kuru, yattığın yerden bulmuşundur bi kaynak çomarlık tabii daha işine geliyo haliyle.. menfaatin olmasa bedavaya şakşak yapmazsınız siz..

Senin tuzun yaş mi ? Tuzunun icinde su mu var? Şöyle sacma sapan hep ayni zihniyetle konusanlara da ayar oluyorum. Madem bu ulkede yasamaktan bu kadar sikayetcisiniz, buyrun sinir kapilari acik. Vala kurtulalim bu zihniyetli insanlardan.

Ya hadi yürü git işine mübarek gün.. Tartışma bile dengi olanla yapılır...

Keyfin gıcır tabii sıcak yerinden konuşmak kolay.. Musluğunu kestiler mi herkesten çok çıkar sesiniz..

O yüzden geçin bu vatansever numaralarını.. Tv den faceden vatan kurtarır, 3 gün evinize gaz gelmesin dünyayı yıkarsınız..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Belli ki tuzun kuru, yattığın yerden bulmuşundur bi kaynak çomarlık tabii daha işine geliyo haliyle.. menfaatin olmasa bedavaya şakşak yapmazsınız siz..

Senin tuzun yaş mi ? Tuzunun icinde su mu var? Şöyle sacma sapan hep ayni zihniyetle konusanlara da ayar oluyorum. Madem bu ulkede yasamaktan bu kadar sikayetcisiniz, buyrun sinir kapilari acik. Vala kurtulalim bu zihniyetli insanlardan.

Ya hadi yürü git işine mübarek gün.. Tartışma bile dengi olanla yapılır...

Keyfin gıcır tabii sıcak yerinden konuşmak kolay.. Musluğunu kestiler mi herkesten çok çıkar sesiniz..

O yüzden geçin bu vatansever numaralarını.. Tv den faceden vatan kurtarır, 3 gün evinize gaz gelmesin dünyayı yıkarsınız..

Dogru soyluyorsun. Tartisma dengi ile yapilir. Bak ne kadar dogru soyledin.mevlana ne guzel soylemis:
    Üstünün dostu ol ki üstün olasın. Kendine gel be hey azgın, mağluplarla dost olma! Münkirin delili ancak ve ancak şudur: Ben şu görünen yurttan başka bir şey görmüyorum! Hiç düşünmez ki nerede görünen bir şey varsa o, gizli hikmetleri haber vermededir. Her görünen şeyin faydası, faydanın ilaçlarla gizli oluşu gibi o şeyin içinde gizlidir.hayirli cumalar...

• 30€ siniri resmi gazete yayinlanmadi henuz degil mi?

suan icin bir sdd gecsem amazon.de den sikinti olumu?

sandisk ultra 240gb 160 liraya geliyor.
  • resulalan kullanıcısına yanıt
    Doğruyu bir türlü göremeyip batılı doğru kabul edenlere de hayırlı cumalar

umarım hakkı bulursunuz...

• quote:

Biraz sacmalamissiniz batil dediniz nedir, inanin anlamadim. Sirf laf söylemek icin soylemissiniz. Ayrica gercekten sirf herseye karsi gelmek icin sirf farkli olmak icin, sirf asi olmak icin boyle sacma sapan dusunceleriniz var.neyse artik size cevap vermeyecegim. Inanin boyle sacma sapan seylerle ugrasacak vaktim yok. Sunu da soyleyim mübarek gunden bahsettin ama mubarek gunde; yattığın yerden bulmuşundur bi kaynak çomarlık diye bana iftira ettin. Benim hakkima girdin. Hersey isinize geldigi gibi, gunahlar sevaplar bile...

• Şu anda 50 Euro ürün sipariş etsem sıkıntı mı yaşarım yani
  • quote:

quote:

Biraz sacmalamissiniz batil dediniz nedir, inanin anlamadim. Sirf laf söylemek icin soylemissiniz. Ayrica gercekten sirf herseye karsi gelmek icin sirf farkli olmak icin, sirf asi olmak icin boyle sacma sapan dusunceleriniz var.neyse artik size cevap vermeyecegim. Inanin boyle sacma sapan seylerle ugrasacak vaktim yok. Sunu da soyleyim mübarek gunden bahsettin ama mubarek gunde; yattığın yerden bulmuşundur bi kaynak çomarlık diye bana iftira ettin. Benim hakkima girdin. Hersey isinize geldigi gibi, gunahlar sevaplar bile...

Bi arkadaş size yukarıda nedenleriyle anlattığı halde, ona cevaplar vermek yerine beğenmiyorsan çek git deme cüretini buluyorsunuz ama..

Ayrıca, hak ile batıl-ı, google baksanız rahatlıkla bulurdunuz..

Aslında size çok güzel cevaplar hazırlamıştım ama yukardaki arkadaşın haklı sorularına bile cevap veremeyip beğenmiyorsan çek git diyen bir insana neyi anlatacan diyip vazgeçtim..

Ayrıca mesele, farklı olmak, asi görünmekse bunun için sizin yaşınız benden çok daha uygun..

Ama nasıl oluyorsa saçmalayan biz oluyoruz yinede, birilerinin hakkına girip sende hakka girdin diyorsanız bunu tartışırız ama dediğim gibi sizle tartışmak banada bişey kazandırmıyo..

İyi forumlar

• quote:

quote:

quote:

Bi arkadaş size yukarıda nedenleriyle anlattığı halde, ona cevaplar vermek yerine beğenmiyorsan çek git deme cüretini buluyorsunuz ama..

Ayrıca, hak ile batıl-ı, google baksanız rahatlıkla bulurdunuz..

Aslında size çok güzel cevaplar hazırlamıştım ama yukardaki arkadaşın haklı sorularına bile cevap veremeyip beğenmiyorsan çek git diyen bir insana neyi anlatacan diyip vazgeçtim..

Ayrıca mesele, farklı olmak, asi görünmekse bunun için sizin yaşınız benden çok daha uygun..

Ama nasıl oluyorsa saçmalayan biz oluyoruz yinede, birilerinin hakkına girip sende hakka girdin diyorsanız bunu tartışırız ama dediğim gibi sizle tartışmak banada bişey kazandırmıyo..

İyi forumlar

ok

• şaka gibi ya ama ben bekliyordum böyle birşeyi çünkü hükümetin son politikası tamamen halkı emmeye yönelik
    1-30euro muhabbeti
    2-zorunlu emeklilik (paranı ver de devlet baba batmasın senin cebindeki 3 kuruşu sömürürken milyonluk vergi borcu affetsin)
    3-köprüler (ahaha 3. köprüden istanbul emniyetin arabalarının geçmesi yasak ahasdagshdgah)
    4-arabalara arttırılan vergiler (ne dediler arabalardaki vergilerde haksızlık var dediler daha çok soktular)
    5-yumurtaların %100 zamlanması (ben anlamıyorum tek işte çalışıp ailesine bakan adam hiç mi farketmiyor 8 liraya aldığım yumurta 17 lira markette)
    6-daha çok kar etmek için akk saçmalığı

bunların üstüne bir de özgürlüğünü kısıtlıyorlar
    youtube kapalı
    twitter kapalı
    artık internetin yavaşlatılması rutin oldu

ya adamlar mailler yüzünden githubı engelledi dropboxı engelledi kaç tane firma ne hale düştü böyle yönetim olmaz arkadaşlar bu resmen dingonun ahırı

• güzel güzel ürün getirtme zevkimiz vardı onu da patlattılar, herkese geçmiş olsun.
  • Bakan açıkladıktan 1 gün sonra 55 Euro ya amazonda n ürün aldım.ayın 27 sinde gönderecekler alış yaparken gümrük ücreti çıkmadı.simdi gümrüğe gelene kadar resmi gazetede yayımlanırsa gümrük ödeyecek miyim.
  • clio 1.2 16 v C kullanıcısına yanıt
    Kanunen geriye işleyemez fakat nihayetinde o mal gümrüğe girdiği an esas alınabilir, yönetmelik nedir tam bilgim yok fakat resmi gazetede yayınlandığı anda cebimizdeki parayı gasp etmeye başlayacaklar galiba.
  • Avrupada bunun sınırı nedir bilen varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her gun akp'ye beddua ediyorum rezillik

• peki, uzerine 30 € yazdirilsa eskiden 75€ yazdirildigi gibi sorun cikar mi gumrukten fatura veya kredi karti ekstresi istenmedikce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 70 usd lik bir ürün alacağım , vergi çıkmasın diye satıcıya mesaj attım (hi friend, we can declare as a lower price to avoid the tax) yazmış (Merhaba arkadaşım, biz vergi önlemek için düşük bir fiyat olarak ilan edebilir diyor) sorun yaşarmıyım.
  • Arkadaşlar 30 euro olduğunda biz 45 euro luk ürün söylesek ne olur ne kadar vergi öderim.Ya da ürünü hiç sokmazlar mı ülkeye.
    Birde yurt dışından ayakkabı siparişi yasak mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.