Şimdi Ara

7360 Rp dağıtıyorum, 1k vote, skin transfer (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
5.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

Sana destek vereceğim Dostum inşallah amacına ulaşırsın

teşekkürler, zaten euw de TR serverından daha çok Türk player varmış bu tezimde haklı çıktı galiba :)
  • Bu arada madem Fiddle Pro'sun bi rehber bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0M4d

quote:

Orijinalden alıntı: GORAMMUSGO

Şuanda mobildeyim.Bilgisayar başındayken vote ederimde.euda hesap var ama TR hesaba rp yukleme ihtimalin var mı?

evet TR serverına da var. Gamer-market vasıtası ile yükleme yapacağım için onların yaptığı her servera var :)

Dersane dersdeyim.Vote hesabın leveli önemli mi?Acount. türke aldım ama arkadas eskiden referans kasıyordu bida başka arkadaşin hesbı var.Arkadasdan haber alırım.100 tane 5 level,30 level var bide.Işine yarar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Şuanda mobildeyim.Bilgisayar başındayken vote ederimde.euda hesap var ama TR hesaba rp yukleme ihtimalin var mı?

evet TR serverına da var. Gamer-market vasıtası ile yükleme yapacağım için onların yaptığı her servera var :)

Dersane dersdeyim.Vote hesabın leveli önemli mi?Acount. türke aldım ama arkadas eskiden referans kasıyordu bida başka arkadaşin hesbı var.Arkadasdan haber alırım.100 tane 5 level,30 level var bide.Işine yarar mı?

Sen böyle diyince aklıma şey geldi knight zamanlarında krallık seçimlerinde cafeyi kapatıp charları sokup oy kullanırdık hey gidi günler

• quote:

quote:

quote:

yarar hocam! zaten eğer kazanırsanız, kazanan kişi ile kontağa geçip istediği hesaba ve server a hediye edeceğim. yani post atılan hesaba değil :)

Türk'ün aklından korkun arkadaş, adam mahalleyi toplayıp geliyor.. muhah

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Bu arada madem Fiddle Pro'sun bi rehber bekliyorum.

Tabi ki yaparım, ihtiyaç varsa ne demek. Bilgisayar Öğretmenliğindeki görsel döküman hazırlama dersindeki gibi hazırlar, ders olarak üniversite de okutulur.

Söz!
  • Upvote verdim.
  • Upvote ettim. İnşallah istediğin şey olur. :D
  • RP olmasa bile desteklerdim seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: xDragonero

RP olmasa bile desteklerdim seni

+1

upvote
  • quote:

Birlikte oynadık mı çünkü isim çok yakın geldi, teşekkür ederim desteğiniz için..
  • voteledim ^^
  • Upvote goes to you!
  • upvote
  • attık bakalım faydası olur umarım
  • Upvote ettim post'ta attım bol şans.
  • upvote ettim
  • 65-70 tane referans hesabım var 800 RP yükler isen hepsi ile upvote yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 21 Aralık 2012; 12:57:50 >
  • quote:

quote:

Birlikte oynadık mı çünkü isim çok yakın geldi, teşekkür ederim desteğiniz için..

Sanırım aram yapmıştık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.