Şimdi Ara

70Mai A500s Pro Plus Kamera Tarih Sıfırlama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracımda A500s ve ona bağlantılı arka kamera Rc06 kullanıyorum.

Kamerayı ilk kurarken güncellemesini yaptım, ayarlarını yaptım ve kullanmaya başladım.

Ancak 1 hafta olmadan tarihi 01.01.2021'e döndü ve uyarı verdi tarihi senkronize etmelisiniz diyerek.

Telefona bağladım ve senkronize ettim, düzeldi.

Ancak bu olay sürekli tekrar etmeye başladı. 1 aydır bu şekilde döngü devam ediyor.

Tarihi senkronize ediyorum, 3-4 gün sonra yine sıfırlanıyor, senkronize ediyorum yine sıfırlanıyor.

Aynı durumu yaşayan ve bir çözüm bulan veya bir tavsiyesi olan var mı ?

Şimdiden teşekkür ederim. 70Mai A500s Pro Plus Kamera Tarih Sıfırlama Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailma95 -- 9 Nisan 2023; 15:15:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ismailma95 İ kullanıcısına yanıt
    Park halinde şarjı bitip kapandığı için sıfırlıyor.
    Şu aparattan alıp kamerayı sigorta kutusuna bağlarsanız hem sıfırlamamış olur hem de gelişmiş park modunuz olur.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-70mai-park-modu-kablosu-up02-a800a500sd07d08d05-p-HBCV00000RD2D5?magaza=ICE+ELEKTRON%c4%b0K&url_src=and-product-detail

• efyavas kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bu işlem aküyü bitirmez mi ? Diyelim ki 3 gün aracı çalıştırmadım, ne olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailma95 -- 10 Mart 2024; 20:34:34 >
  • ismailma95 İ kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey olmaz hocam. Park modunda bununla bağlı iken normal video çekmiyor zaten saniye 1 görüntü alıyor ve onun da akü koruma modu var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.