Şimdi Ara

7000 tl ye dell xps 15 değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, şuan vatanın sitesinde gördüm KDV indirimini
    Dell xps15 7000tl ye geliyor yaklaşık olarak
    Sizce 7000 tl eder mi?
    Laptopun özellikleri i7 hq 7700 işlemci , gtx 1050 ekran kartı , kaliteli full hd ips mat ekran, ekran sharpa ait ve kaliteli kasa , 512gb ssd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dell 7567 ile karşılaştır hocam. çok daha ucuza alabilirsin bu özellikleri
  • Ben olsam 7000 TL ye hayatta 1050 almazdım . Parana yazık bence . 15 gün sonra 6900 e Monster Tulpar T7 V10.1.1 alacağım sana da tavsiye ederim . I7 770HQ , Gtx 1060 6GB , 1 TB HDD , 256 GB SSD , 3 adet fan , aliminyum kasa , 75 Hz Ekran IPS Mat ekran, G - Sync . Daha ne olsun. Aynı modeli yaklaşik 5 aydir kullanan 2 arkadaşım var daha hiçbir kotu yorum duymadım ağızlarından . Simdi gelip monsterı kotuleyecek arkadaşlar olacaktır . Bazı modeller ıcın onlara katılıyorum . (Orneğin T5 V13.1 ) . Ama bence bu modeli gözün kapalı alabilirsin. Hem 15 gün içinde iade de edebiliyorsun . Yine de senin bileceğin iş ben sadece öneride bulunuyorum . Ama ilk başta da dediğim gibi 7000 TL 1050 için çok uçuk bence . Illa monster almam diyorsan en azından acer , lenovo gibi markalara da bak. Onermemi istersen belirt yardımcı olmaya çalışayım. Fiyat tam benim alacağım aralıkta olduğundan 2 aydır araştırıyorum . Piyasayı öğrendim artık . :) Bu arada monster kafana yatarsa diye soyluyorum şuan stokta yok eylul sonuna doğru gelecekmiş ama çok sınırlı sayıda gelecekmış bende onu bekliyorum bilgine .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ogulcanbey O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, ben toshiba marka notebook aldım .

Fiyat 2678 tl uygun geldi aldım

Benim için en önemli olan ekranın mat ve kaliteli olmasıydı , aldığım notebook ekranı mat ve kaliteli, üstelik toshibanın kendi ekranı

dell xps 15 in full hd ekranlı modeli de mattı sırf almak istememin sebebi buydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size söylediğim modelin ekranı da mattı :) . Hayırlı olsun .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.