Şimdi Ara

7000 Notebook Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• aga yerlide kal butceni dusun monster al. uzun sure kullanmak istiyorsan i7 daha mantikli olur. oyun amacli almiyorsun zaten ekran kartinin pek olayi olmayacak senin icin. Bence V15.6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V15.6 yerine 200 tl daha koyduğunuzda(bütçeniz el veriyorsa ) 15.8 aliyorsunuz . Ayni özellikler ama 1650 ti var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • düştükbeabi D kullanıcısına yanıt
    O bilgisayarı 6.800'e alacağım kampanya ile. Yani 1000 TL fark ediyor. Teşekkür ederim cevabınız için.

• draexman D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ben de öyle düşünmüştüm

• Up

• MSI malının arkasinda duruyor garanti vs acisindan iyi monsteri bilmiyorum bence üçü de her isini görür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi kampanya ile ? Ben de faydalanmak isterim

• Şu an fiyatı çok iyi, indirime girmiş. Uzun yıllar sorunsuz kullanacağın sağlam ve soğutması güzel bir model.

https://www.hepsiburada.com/msi-gl65-leopard-10scxr-032xtr-intel-core-i5-10300h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000URXE5?magaza=Hepsiburada
  • kampanyayı söylermisiniiz hocam bende düşünüyorum da
  • hocam bitmişti o zaman ama şimdi yine hb'da da kampanya da

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145392151
  • Monster alma bence. Ben alir almaz sorun cikti. Anakartta da kronik sikinti var. Iade edip baska bir sey alacagim

• Hocam herkeste bu olay değişiyo sağlam gelen sağlam kullanıp uzun yıllar götürüye bazılarına da bozuk gelince baş beladan kurtulmuyor.Genellemeyelim bence.Dediğiniz gibi iade edip yeni laptop almak daha mantıklı sizin için.

• Julyanis09 kullanıcısına yanıt
    Ben genelleme taraftariyim hocam. Yalnizca bende degil cogu insanda var. Ve nedense hepimiz de hepsiburadadan normalin ucuzu fiyatina almistik !
    Zaten biliyoruz ki abra serisinin anakartlari 2 yil sonra direkt yaniyor. Sikayetvar,eksi gibi sosyal mecralarda bir suru sikayet okudum. Bunlar sanirim sirketin gerceklerini aciga cikariyorlar. Türk firmasina guvenmemek gerektigini bir kez daha anladim. Hata bendeymis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.