Şimdi Ara

7000-8000 TL Araba Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Spring en mantıklı yada küçük suzukilerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca lada vega dahi çok rahat bulursun 2000-2002 arası. Samaradan falan da kat kat iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

O fiyata alacağın Mazda 'ya sanayide parça ararken ayakta öperler seni. Al Spring geç

mazdanın parçası heryerde var tofaş parçası gibi istediğin yerden rahatlıkla alıyorsun pahalı dersen yan sanayisi de var 94 323 için devirdaim pompası diye bir parça orjinal 140 mazuki yani yan sanayi 80 liraydı en son o parça lazım oldu fiyat için örnek veriyorum ama tofaş parasına 90 94 mazda vermezler alınsa bile dörtyüzbini geçmiştir motor kesin bitik olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 27 Mart 2017; 10:36:56 >
  • ben araç yerine motor tavsiye ederim en azından adam akıllı bişeye binersin istediğin yere de gidip gelirsin..
  • Suzuki maruti bence

• Akbil'ini 5000 liralık doldur, kalan 3000 lirayla bim'den 1 yıllık erzağını al, sonrada bana dua et.

• Hocam bencede o bütçeye araba almak mantıksız, ya 7 bin arabaya ayırıp 3 binde ileride çıkaracağı sorunlara ayırın, yada 7-8 arası ortalama sayılabilecek bir motor alıp paşa paşa kullanın derim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.