Şimdi Ara

70 Olmaya 3 m EX kaldi..Son halim.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
11.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla gerçekten iyi kasmışsın tebrikler 3m cik exp kalmış şunun şurasında heralde 1 günde kassarsın demi

• quote:

Orjinalden alıntı: Michaelangelo

2005 ten beri oynadigim butün charlardan sonunda 1 tanesini 70 yaptim..Daha dogrusu yapmak üzereim.Bu zevki sizinle paylaşmak istedim..

http://img97.imageshack.us/my.php?image=xt5ey.jpg
    http://img88.imageshack.us/my.php?image=t35qz.jpg
    http://img88.imageshack.us/my.php?image=xt37ax.jpg

3 tane yorum;
    1-)hp lvle göre normal sayılır
    2-)bu char tamamen ezik lvl 60lar 50ler +8 shard kullanırkesn seninki sanırım +7 yada özellikler bölümünden silahların yanma özelliğini kapatmış olabilirsin yanılmış olabilirim(dex bonus 60 lvl asaslardaki kadar ediyo)
    3-)isim pls

• Allah sahibine bağışlasın çok güzel char'ın bende beramus'dayım ama humanım hayırlı olsn şimdiden
  • Cok guzelmiş charın forumca nazarımız degmesin... bu zamanda hacklenmeden 70 yapana helal olsun gerçi 2kez hacklendim dedin ama hadi geçmiş olsun
  • Ya dex bonus gayet iyi..Clanim var kendi kurdugum..Şuan koxp ve dupe çok yogun şekilde oldugu için bi clana girmek mantıklı olmaz..Çünki her an o clanda oldugun için bile banlanabilir hacklenebilirsin..
    Shardlar +7..Dedigim gibi arkadaşlar bu char 2 hack gördü..Bırakin biraz ezik olsun :)
  • 5 dakka önce Kunttan duello teklifi geldi..Ama reddetmek zorunda kaldım..99.37 deim şuan lvl atlayınca sana pm atarim dedim..Ok dedi gitti..Ama şu halimle Kunt karşısında pek şansım yok dogrusu..Ama o minorlemekte sorunlar yaşio 1-2 öncesinden bildigim kadariyla..1-2 saat sonra görcez:)
  • vebde beramusum benıde kasarsın artık (:
    tebrıkler hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Michaelangelo

5 dakka önce Kunttan duello teklifi geldi..Ama reddetmek zorunda kaldım..99.37 deim şuan lvl atlayınca sana pm atarim dedim..Ok dedi gitti..Ama şu halimle Kunt karşısında pek şansım yok dogrusu..Ama o minorlemekte sorunlar yaşio 1-2 öncesinden bildigim kadariyla..1-2 saat sonra görcez:)

GAME CAM'dan video cekte bi izliyelim
  • super
  • hayırlı olsun dielim kısmetimiz olur inş dielim
    bende kasım 05 den beri oynuyorum 61 lvl oldum 1. yılımda 65 lvl olmayı hedefliorum zor ama imkansız deil

• guzelmıs hayırlısıyla 70 olursun
  • Ne diyelim helal olsun
  • darıssı bizim başımıza
  • Level kasmak kdr mide bulandirici birşey yok buu oyunda..Hele 62-65 arasi ve 66-69 arasi
    Tam 1 işkence..En güzel Ex kasma yöntemi ne derseniz tek tavsiyem var..3 saglam asas yada warior ve 1 buffer + 1 healler eslannta troll spotlarini bi baştan diğer başa dolanmaktır..Yaklaşık 18-20 civari troll var orda..Ashlerin ordaki trollerden başlayip taa uruklara kdr gidiorsunuz sonra tekrar geri dönüyorsunuz.Başıma agrilar girene kdr dönerdim..Cz de kasmakta güzel ama spot basmalar fln derken zaman kaybi oluyo ve aranizda acemiler varsa repot repairlerde sorunlar yaşıyorsunuz..
  • Güzel karektermiş ve ps değil yalnız itemler güzel olmasına güzel ama levele göre düşük, hacklendim diyosun ama ona nazaran iyi itemler. hayırlı uğurlu olsun demek düşer bize
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockclimber

Allah sahibine bağışlasın

Hp ini az gördüm sanki lvl e göre

• Abi party pls
    Hayırlı olsun dostum bende beramus ta oynuyorum ve mage imi kasmaya çalışıyorum. Bide 70lvl yapsam şunu gözüm arkada gitmicem falla. Bizim harpy partisine gelirmisin, Yada sen gelme hiç exp düşer tabi 70 lvl adamla party yapmak zor iş valla
    Tekrar hayırlı olsun

• O kolluk grade 5 kollu değilmi senin np 236.347
  • waw süper helal olsun
  • Clani yeni kurdum..yeni dedigim 3 gün oldu..Ezik gibi görünmek hoşuma gidio..Bugün apos partide biri ks yapiodu..Kendine çok güveniosun herhalde dedim..Gülerek evet dedi sonra arenaya çektim bunu:)Ne denediyse yatti sürekli sonra Küfür edip Pm i blockladi gitti..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.