Şimdi Ara

70 level mage 100 milyon ... wolk paketi yok acc de ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar biri almak istedi 70 level magem vardı netherdrakeli pve si pvp si sağlam bi karakterim .. 19 twink var bide acc de sizce iyi fiyatmı.?=

• hehe pvp , pve itemleri sağlam olsa neye yararki ? 80 geldi artık.30-40ytl'e satarsan iyidir..
  • yaw biraz mantıklı duşunun bak
    bc li bir wow hesabının değeri 1 characteri olmasa bile 40 ytl dir..

Sen şimdi o adama t 5-6 lar.. s3-4 ler + netherdrake ve para kastın.. (benim sağlam pvp ve pve den anladığım bu)
    + full twink giysileri ve enchleriyle 19 bir char..
    +charın manevi değeri

bunlar sadece 60 ytl değerindemi? hiç sanmıyorum.. yerinde olsam, oyunu bırakacak olsam bile 250 nin altına satmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mUgreMoN -- 15 Aralık 2008; 18:22:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mUgreMoN

yaw biraz mantıklı duşunun bak
    bc li bir wow hesabının değeri 1 characteri olmasa bile 40 ytl dir..

Sen şimdi o adama t 5-6 lar.. s3-4 ler + netherdrake ve para kastın.. (benim sağlam pvp ve pve den anladığım bu)
    + full twink giysileri ve enchleriyle 19 bir char..
    +charın manevi değeri

bunlar sadece 60 ytl değerindemi? hiç sanmıyorum.. yerinde olsam, oyunu bırakacak olsam bile 250 nin altına satmam

t5veya 6 yoktu... pvpde merciless 3 parça 1 glad 1 tane en son çıkan pvp setnden vardı adını hatırlamıyorum.... Adam gold almıyacak...60 ytl..charım bencede etmez ama adam napsın manevi değerini müşteri bulamam ki...herkez 100 ytl nin iyi oldugunu sölüo

• normal wow+tbc fiyatından biraz daha fazla eder ama 100 fazla bence de herkes 80 oldu topladı epicleri bir degeri kalmadı
  • Yarın ptt ile yolluyacakmış parayı...Ne kadar zamanda elimde olur ?
  • up
  • UP
  • yarın olur. hemen geçio hangi şubeye yolladıysa gidip alırsın.
  • Eğer online yollarsa ptt den anında şubeden alabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.