Şimdi Ara

7 Watt 16 Renk Rgb W LED Ampul ve Uzaktan Kumanda 24,90 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
4.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 tane almıştım ambians için iyi, aydınlatma için zayıflamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Bu yorumu Google Translate ile mi yaptın? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt

😅😅

• Bu arada kumandada tüm fonksiyonlar çalışıyor. Işığı kısma açma tuşları da çalışıyor fakat kumanda çok uzaktan algılamıyor, yakında olmak gerek.

• bende 4 tane aldım. gece ambiyans aydınlatması için son derece uygun bir ürün. kumandasının bütün fonksiyonları çalışmıyor. Elektrik düğmesinden açıp kapattığınızda her seferinde farklı bir renkte yanıyor. Bence tam bir fiyat performans ürünü. Çocuklar için oyuncak yada evde gece lambası niyetine kullanılabilir.

• 7 Watt 16 Renk Rgb W LED Ampul ve Uzaktan Kumanda 24,90 TL

Hem beyaz hem de rgb aydınlatma gücü ve kumanda çekim mesafesi gayet güzel.

Keşke daha fazla alsaydım...

• Bunun daha farklı bir markasını A101'den 38 liraya almıştım, bendeki lambada dimmer da var ekstradan, kalan tüm özellikleri kumanda görüntüsüne kadar aynı. Sanırım aynı lambaya farklı farklı markalar basıyorlar. Beyazı tam beyaz değil, çok açık bir mavi. Duvar butonundan enerji verince bünyesindeki flash, strobe, fade, smooth modlarından biriyle ya da herhangi bir renkle açılıyor, rastgele. Duvar butonu ile oynamadan kumandadan da on/off yapabilirsiniz. Dimmer ile kırmızı ışık çok düşük yanabiliyor, gece lambası da olur. Ben beğendim, lambadere takacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 17 Ağustos 2022; 16:50:1 >
  • küçük tuvalet için iş görür mü?

• Her seferinde kumandadan aç kapa yapmanız lazım. Yoksa tuvalet diskoya döner 😀

• Buna para verilirmi yazik wireless olanlarindan alın evde olmasaniz bile lambayi acabiliyorsuniz renklerde güzel ses duyarli ama cep telefonundan bunu almayin yazik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.