Şimdi Ara

'7.nesil iPhone ve 350 $'lık iPhone 5, Haziran 2013'de geliyor' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TiM COOK Sonuna kadar yanındayım CCccCcCook-REYİZ))));;;)))

• Şimdiye kadar ortaya attığı iddiaların tutarlılığı açısında başarılı bir karnesi bulunan XXXXX'in analistlerinden XXXX, son yayınladığı raporda, apple ucuz iphone yapacak Editörün klavyesi aynı tuşlara basmaktan kırıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

Steve jobs sonrasi apple beynini kaybetmis. Ne yaptiklarini bildiklerini sanmiyorum. Jobs sonrasi bi tane duzgun urunu yok apple in.

evet binlerce apple çalışanı bilmiyor sen biliyorsun.. zaten bu firmada da öyle gerizekalı insanlar çalışıyor ki sen gitsen kesin ceo filan olursun... senin yanında onlar bayağı bildiğin özürlü gibi kalırlar.. acaba çaycı filan olarak girme ihtimalin olabilir mi? bir de öyle düşün??

• 7. nesil ile ucuz aypon arasinda nerdeyse hic fark yok, ben ucuz aypona zaten inanmiyorum ama olsa bile bu sekilde olmaz, kimse sadece parmk okuyucu icin 2 kat para vermez

• Uygun fiyatlı diye lanse edilen iphone 5 çok uçuk. o kombinasyonlarla uygun fiyatlı iphone satılamaz. kaba taslak zaten iphone 5 benzeri bir telefonu nasıl düşük fiyatla satsın apple. 8mp kamera, a6 işlemci, 8mm incelik gibi detaylar fazla abartı gibi. muhtemel bu noktalarda daha düşük kombinasyonları getirip ancak 350 dolar bandında satışa sunabilir.

• Uygun fiyatlı iPhone 5'in şuan satılanla arasında çokta büyük fark yok gibi kasa dışında.Açıkcası bu fiyatlardan bizim ülke şartlarında almak zor,hatta imkansız olacaktır diye düşünüyorum.

• Iphone 5 ilk çıktığı zamanda bu adamlar mı bilmiyorum ama bir haberde yazın yeni iphone5 çıkacak denmişti. Pek inanmamıştım, herkes gülenleri aşağılamıştı. ''Hayal görmeye devam edin'' gibi yorumlarla taşmıştı konu. Ben de pek inanmak istememiştim. Hala pek inanmak istemiyorum gibi ama bu konudaki yorumlardan milletin apple'ın yaptığı çakallığı kabullendiği anlaşılıyor. İtiraz eden tek tük kişi var.
  • apple tıkandı diyenler haklı ya da en azından haklı olacaklar..olum koca devletler bile devleşip bir gün doyma noktasına ulasıyor ve bozulup çöküyor.şirketlerde böyledir..üret üret nereye kadar.apple zamanında rakipsizdi.hala öyle olduğunu düşünenler olabilir.belkide haklılarda.ama rakipleri gittikce güçleniyor.bir süre sonra iphone artık satacak insan bulamıcak.bu yüzden ucuz modeller üretip farklı kitlelere yönelmesi normaldir..bir gün ordada tıkanacaktır.her yükselişin birde düşüşü olacaktır.bunun steve jobs ile ya da tim cook ile alakası yok.ne apple ın size hayrı var nede değierlerinin..boşverin abi dalganıza bakın.takılmayın bu kadar..

bu da benden size gelsin..çok özledim be sadri alışık reyizi...

• Apple fakir işi İphone üretimine hazırlanıyor. Ancak bizim ülkede yoksulu zengini öğrencisi işçisi statü farkı olmaksızın herkes iphone alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alp0007

600 dolarlık ürün ülkemizde 2200 tl oluyor ise, 450 dolarlık ürün 1600 tl olur. Hayırlısı...

gelişmiş ülkede yaşamanın avantajlarıdır bunlar.. sahi bizim ülkemizin üretimi olan akıllı telefon kaç para..

• bu ne yaa.. kuruyemiş mi alıyoruz.. 350 liralık çam fıstığı, 150 liralıkta kabak çekirdeği... :)
  • Yoneticisi ucuz iphone olmayacak diye bagiriyor ama burda inatla duyum haberleri ile haziran da ucuz iphone gelecek deniliyor.

Bende ucuz bir iphone gelmeyecegine eminim.

Ipad konusuna dikkat et diyenler elbet olacaktir zira cok kisi buyuk laflar etti o konuda ama bu sefer ihtimal vermiyorum.
  • 2500 tl olur burada

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Yoneticisi ucuz iphone olmayacak diye bagiriyor ama burda inatla duyum haberleri ile haziran da ucuz iphone gelecek deniliyor. Bende ucuz bir iphone gelmeyecegine eminim. Ipad konusuna dikkat et diyenler elbet olacaktir zira cok kisi buyuk laflar etti o konuda ama bu sefer ihtimal vermiyorum.

ucuz ıphone olmayacak diyen Steve Jobs idi oda ölünce ucuz ıphone söylentileri dillenmeye başladı ve bu yönde citti çalışmalar olduğu biliniyor

• ekran ve kamera özelliklerinde kesinlikle fark olur bence, yoksa ucuz satamaz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.