Şimdi Ara

7 liralık frito lay cipslerinde 5-10 hopi kazanma şansı . Boş yok (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.545
Cevap
36
Favori
115.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 20-25 kodda en fazla 2-3 tane 10 hopi çıktı gerisi hep 5 hopi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 cips aldım 5 tane 5 , 1 tane 10 çıktı
  • şimdiye kadar 10 kod girdim hepsi 5 lira çıktı

• Kodun yarısı çıkmıs yarısı eksik kalmış , yapcakları işe ... Bu kodu nereye şikayet edip geri alabilirim ki ?

• lastjeday L kullanıcısına yanıt
    Diger ucuna bakin orada tam hali vardir olmadi ciosin uzerinde tel nosu arayabilirsiniz
  • çıkan hopileri ne yapıyorsunuz . mantıklı kullanılabilcek bir yer var mı

• Arkadaşlar merhaba geçen gün gene yazmıştım ilham geldi gene yazıyorum. Morhipodan bir ürün beğendim sana özel 10 paracığın 50 tl değerinde kampanyası var. Gittim cips aldım baktım 15 üzerine 5 tl money var 3 tane aldım. Nacho hariç diğerlerinde 2 şer tane çıktı. Dedim o moneyi kullanayım. Gene dayanamadım 3 tane aldım 1 10 2 tane 5 çıktı. neyse oldu bendeki hopi 60 tl 40 da katlamadan 100 kaldı 100 lira ödeme dedim ki neden buna da cips almıyorum. 15 tane cips yapıyor Kanpanya süresince 25 lira money en kötü 70 lira paracık etti mi 95 😬 İçlerinden 2-3 tane 10 tl çıksa kara geçip cipsler bedavaya geliyor blginize 👋
    Edit. Hesaplama hatası yok 25 tl money den hesapladım ama şans faktörüyle hopiyi 10 ar çıkarsa 100 e tamamlama riskini alıyorum dip not.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recebiy -- 18 Ocak 2021; 19:10:49 >
  • helluri kullanıcısına yanıt

bisudan su alıyorum.

• 10 lira çıkma oranı, %40-50 arasına geldi. Bakalım yine %90' ları bulacak mı?

• muhalif46 kullanıcısına yanıt
    Evdekilerin hepsini gireyim öyleyse eğer. Ben daha 1 tane 10 görmedim 15 kod oldu sanırım.5 çıkıyor diye bıraktım yersem yüklüyorum
  • daquied kullanıcısına yanıt

İstersen 40 -50dk bekle hocam. Yarım saat sonra 2.tura başlayacağım. Tekrar yazarım 20 kod girince

• Bu cipslerdeki kodun alıcısı oluyor mu. Bende bir sürü var?

7 liralık frito lay cipslerinde 5-10 hopi kazanma şansı . Boş yok
  • Emin1667 E kullanıcısına yanıt
    Hediyeler çok iyi değil biraz zor
  • 20 kodu az önce tamamladım. 11 tane 5 lira, 9 tane 10 lira çıktı.

• Biraz konu dışı olacak ama hopi'de davet et kazan var. Davet kodu veriyor ama hopi'ye katılacak kişi bu kodu nereye yazarak üye olacak? Direkt olarak numarayla kayıt olup giriş yapabiliyor karşıdaki kişi kodu yazabileceği bir bölüm göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.