Şimdi Ara

+7 kukury'im var hiç bir kağıtla basamadım yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar +7 kukury bastım hem middle'la hem highle basamadım anvil kabul etmiyor 2 tane chitin yakıp +8 yapmak istiyorum yardım istiyorum.

• hight classsa +7si 2,5 m lik blassed istiyo
  • +7kurkry sanırım high item oluyordu bildiğim kadarıyla basmak için bus(blassed upgrade scroll) la basman yeterli olucaktır
  • kukry için citin yakılırmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc_emrah

kukry için citin yakılırmı

ben jpkodayım elimde 10 ane chitin var istesem chitin shell de yakarım(+1 500k)
    önemli olan +8 basıp 50 m den satmak dual +8 shardım var ama para sıfırlandı. +2 kukury vardı dedim bi deneyem hiç bişey yakmadan +7'ye getirdim.19m param var busla deniyecem.
  • bus la bas ama 3 tane +7 fp yak az bi ihtimal ama olabilir
  • +7 bUS la bas +7 f.p yak
  • olan vik vik a bilmiyon mu bus la basıldığını

bastın +8 e

beyler bu adam japkoda oynuyo leveli 64 diyo ama sallıyo hale +7 kukrylerle uğraşıyo
  • lan i... ben shardları trinayla bastım hemde japonca bi şey anlaşılmıyor.karapapaz44 sen msn 'ye gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcan44 -- 17 Eylül 2006; 12:10:14 >
  • Onları bana ver ben basarım
    güzelim citinler gidicek yazık kukry ne kadar ki +8 i adam 15 m den koymuştu çok ucuzu bu değmez bide citinleri bastığını düşün yada +8 claver bastığını düşün !!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: yozcan44

lan i... ben shardları trinayla bastım hemde japonca bi şey anlaşılmıyor.karapapaz44 sen msn 'ye gel

karapapaz güzeldi
  • kukry yerine md yada cleover bas bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.