Şimdi Ara

7. Koğuştaki Mucize (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
3.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aras Bulut bir türlü samimi gelmiyor ya hep yedek oyuncu gibi geliyor bana. Oyunculuğu çok iyi hatta spesifik olarak ele alırsak Kıvanç, Kenan gibi isimler de Aras'tan sonra gelir ama bir türlü o istenilen patlamayı yapamadı. Jön olamadı, istenilen sesi getiremedi. Bence en büyük hatası yer aldığı dizilerde sürekli arka planda kalması.

En verimli dönemlerinde gitti İçerde'de ikinci başrol oldu, tabi Çağatay'ın olduğu yerde Aras hep ikinci başrol olur da esas mesele burada işte. Çok kaliteli bir performans sergilemesine rağmen sürekli istenen patlamayı yapamıyor. Nihayet Çukur'da başrol olabildi, ama işte o dizinin de kalitesi belli. Öyle dizi her ne kadar reytingli olsa da, Kenan, Kıvanç, Çağatay gibi isimlerin "işim olmaz" dediği diziler kategorisinde. İyiki onlar gelmedi yoksa Aras asla başrol olamazdı.

Nejat İşler'in eski jenerasyon olduğuna dua etsin yoksa Aras yine arka planda kalırdı

• film 11 mart'ta netflix türkiye'de yayınlanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

film 11 mart'ta netflix türkiye'de yayınlanacak
    An itibariyle bazı torrent sitelerde web dl 1080p olarak yerini aldı :) netflix hala 11 martı beklesin.
  • İzlerken yer yer gözlerim doldu
  • az önce bitti film güzel aras da iyi oynamış
  • Netflix'in kısa bir süre önce lisansladığı 7. Koğuştaki Mucize filmi, Netflix'in ABD ve Fransa listelerinde birinciliğe oturdu. Türkiye'de de milyonlarca sinemasever tarafından izlenen film, ülke çapında gösterdiği başarıyı uluslararası camiaya taşıdı.

Fransa'da en az 5-6 gündür günün en çok izlenenleri listesinde 1.liğini koruyor. Amerika'da top 10 listesinde de bir süre bulunan film ayrıca 2 gün boyunca 1.sırada da durdu.

hatta bu duruma tepkisiz kalamayan Netflix Fransa hesabı da tweet attı ;

7. Koğuştaki Mucize

https://www.webtekno.com/7-kogustaki-mucize-netflix-abd-fransa-h89196.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Nisan 2020; 16:7:29 >

• Bu filme nedense ön yargılıydım. Netflix'te patlama yapınca bir bakayım dedim. Gerçekten başarılı bir film olmuş. Dram sevenler kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem orijinal Kore hem Türk versiyonunu izledim.
    Türk versiyonu çok çok daha iyi ve başarılı kesinlikle. Aras Bulut müthiş oynamış zaten hakkını vermiş çocuk.

• Kesinlikle dediğiniz gibi türk versiyonu daha iyi olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix'e gelmiş yarın izleyip yorum yapacağım
  • Filmdeki duygu durumları kesinlikle izleyiciye çok keskin bir şekilde ulaşıyor film çekim kalitesi olarakta gayet iyi oyuncularda rollerini iyi taşımışlar kesinlikle izlenmeye değer bir film.
  • Beni ağlatan 3.ncü türk filimi ama demeden duramicam kadın öğretmen olmamış rol yapmayı bile beceremiyor çocuk sayesinde kurtarıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağlarım umuduyla açtım ama ağlayamadım
    Lakin cok güzel film
  • Bu arada film Imdb'de yaklaşık 20 bin kişi tarafından oylanmış. Bu hızla devam ederse 1 ay içerisinde top 100 listesine girebilir. Muhtemelen Babam ve Oğlum filmi gibi Imdb listesinin kalıcı Türk filmlerinden olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldukça kaliteli bir yapım. Duyguyu çok iyi yansıtmışlar ve olayların yaşandığı atmosfer harikaydı. Filmi izlediğim gün aynı zamanda trt’de kore versiyonu yayınlandı, ben ise bizimkini tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. En az 8 puanlık film bence. Güzel olmuş cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aras Bulut rolünü çok iyi canlandırmış, çok iyi bir filmdi. 8/10
  • Kore versiyonu ilk versiyondur dram seven asya ülkelerindede çeşitli remakeleri çıkmıştı diye hatırlıyorum. Bu versiyonunuda izledim gayet güzel buldum. Aras başkan rolün hakkını vermiş beğenmeyenler olmuş. Olayın geçtiği tarih, kurgu, oyuncular herşeyiyle 4 4 lük bir yapım. Normalde netflixte yayınlanan yerli yapımların büyük bir çoğunluğu çöp içerik, arada bir güzel şeylerde çıkıyor demekki. İzleyin izlettirin efenim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.