Şimdi Ara

(7.KİTAP)HARRY POTTER........ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
14.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

Orjinalden alıntı: ceyarzam

quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

quote:

Orjinalden alıntı: psp_hacker

@ceyarzam, n'aptın sen ya?

yeni abisi elleşme

bu sitede yeni olabilirim ama harry potter konusunda hepinizi 4 e katlarim

kimse harry potter la ilgili yazdıklarına birşey demedi zaten
    herkes post arttırmak için arka arkaya msj yazmanla ilgili birşeyler söyledi
    yani bu halde harry potter la ilgili herkesi 4e katlasanda nafile

ayrıca harry potter la ilgili herkesi 4e katlasan nolur katlamasan nolur,altı üstü para amaçlı yazılmış bir seri
    o kadar kalın olan her cilt nasıl olurda 1 yılda yazılır anlamış değilim

iyi o zaman bilmiyordum ozur dilerim hem zaten 7 cilt bir senede ciksaydi ozaman da harry potter unlu olmazdi

• 6 kitap ne zman cikmisti ki hemen 7.kitap allah allah daha 5.film bekliyo gerci bi yerden almam lazim yarida kaldim kitabin
  • Bence rowlingin kitabın sonunu acıklamıs olması cok sacma bir haber cunku 5.kitap cıkmadan once söyle bir haber cıkmıstı bir gece rowling ağlayarak esinin yanına geliyor ve esi neden agladığını soruyor oda az önce karakterlerden birini öldürdüm diyor(hepinizin bildiği gibi bu karakter Sirius)eside hersey senin elinde istersen duzeltebilirsin diyor ve sonunada ekliyor hangi karakteri öldürdüğünü bana bile söylemedi anımsayabildiğim kadarıyla böyle bir haberdi simdi hangi karakteri öldürdüğünü esine bile anlatmıyorsa bunca yıldır beklenen sonu niye anlatsın ki ve harry potter kitapları cıkmadan önce hep asparagas haberler cıkmıstır bu son kitap olacağı icin bence bu sene cok fazla asparagas haber görecez
  • Herkesin merakla beklediği Harry Potter serisini yedinci ve son kitabı 'Harry Potter and the Deathly Hallows'un yayın tarihini JK Rowling sitesindeki 'haberler' bölümünde duyurdu: 21 TEMMUZ 2007.

Kitabın Amerikan yayın evi Scholastic'deki satış fiyatı ise $34.99 (49,46 YTL).

Kaynak:Www.sihirbaslasin.net
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedimanter

Herkesin merakla beklediği Harry Potter serisini yedinci ve son kitabı 'Harry Potter and the Deathly Hallows'un yayın tarihini JK Rowling sitesindeki 'haberler' bölümünde duyurdu: 21 TEMMUZ 2007.

Kitabın Amerikan yayın evi Scholastic'deki satış fiyatı ise $34.99 (49,46 YTL).

Kaynak:Www.sihirbaslasin.net

49 milyon bi kitaba verilirmi ya ben şimdiden para biriktirmeye başlıyım bari

• valla dört gözle bekliyorum yazar inşallah harry'yi öldürmez
    ayrıca bakalım türkçesi ne zaman çıkacak!!
  • amin
    quote:

Orjinalden alıntı: gfb_87

valla dört gözle bekliyorum yazar inşallah harry'yi öldürmez
    ayrıca bakalım türkçesi ne zaman çıkacak!!
  • süper geliyor harry VOLDEMORT FOREVER
  • velet hikayesi işte:P...
  • Bitmesin ben ağlarım Şu an Kinyas ve Kayra'yı okuyorum (Mükemmel) ve beni en çok içine çeken kitaplar Harry Pootter & Kinyas ve Kayra
  • Rowling açıkladı 7. son kitap Harry ölecek.

Bakın daha öncede Albus'un da öleceği açıklanmıştı ve doğru çıktı.

Zaten 6. Kitapta Harry'nin acemice ve dikkatsizce yaptığı hatalar 7. kitapta öleceğinin bir habercisi oldu bence Yani yazar burda Harry'i gözünüzde fazla büyütmeyin artık gibisinden işaret çaktı
  • 49 milyon çok pahalı İnadına korsan alıcam ben o 49 milyona ohooo 5 tane hemstır alırım
  • hayırlısı ile bir çıksın birşeyler yapacaz artık...
    Ayrıca Harry'nin ölmesini istemiyorum...Mutlu sonla bitecegini umuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfb_87 -- 9 Mart 2007; 17:04:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: celen1

Rowling açıkladı 7. son kitap Harry ölecek.

Bakın daha öncede Albus'un da öleceği açıklanmıştı ve doğru çıktı.

Zaten 6. Kitapta Harry'nin acemice ve dikkatsizce yaptığı hatalar 7. kitapta öleceğinin bir habercisi oldu bence Yani yazar burda Harry'i gözünüzde fazla büyütmeyin artık gibisinden işaret çaktı

fake ve çöp haber ....geçiniz
  • beyler bi deli kuyuya bi taş atıyo bizde uzun uun tartışamıyoruz
    ilk mesajın saçmalığı daha okurken belli
    4. kitabın sonunda harry ve vold. aynı anda karşılıklı büyü yapınaca ne olmuştu
    hatırladınızmı yani ikiside aı anda büyü yaparak birbirlerini öldüremezler
  • ya o ne ki :)

ben 8. kitabımı çıkarıyorum
  • ''Harry Potter and the Deathly Hallows kitabının sadece geri dönüşümlü kağıt türünden basılacağını ve sadece ama sadece "784" sayfa uzunluğunda olacağını duyurdu.
    Ama İngiliz yayınevi Bloomsbury'den henüz bir açıklama gelmediğini de hatırlatalım.''

Umarım bu kadar az degildir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfb_87 -- 21 Mart 2007; 14:34:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: catastrop

beyler bi deli kuyuya bi taş atıyo bizde uzun uun tartışamıyoruz
    ilk mesajın saçmalığı daha okurken belli
    4. kitabın sonunda harry ve vold. aynı anda karşılıklı büyü yapınaca ne olmuştu
    hatırladınızmı yani ikiside aı anda büyü yaparak birbirlerini öldüremezler

yalan hepiniz kaç yıldır harry potter fanısınız öldürürler harry nin 17 sinde reşit olması anne babasının yaptığı güvenlik kalkanını bitmesi demek.buna göre prori incatatemde bitebilir ha o bitmesse hortuklukların hepsinin ölmeleri lasım yoksa voldi ölmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: trigger44

49 milyon bi kitaba verilirmi ya ben şimdiden para biriktirmeye başlıyım bari

verilmezmi abi yaw zümrüdüanka yoldaşlığı şuan orjinal 30 milyonalınca cüzdan hafifledi taşımaya başladım kendimi

• quote:

Orjinalden alıntı: gfb_87

''Harry Potter and the Deathly Hallows kitabının sadece geri dönüşümlü kağıt türünden basılacağını ve sadece ama sadece "784" sayfa uzunluğunda olacağını duyurdu.
    Ama İngiliz yayınevi Bloomsbury'den henüz bir açıklama gelmediğini de hatırlatalım.''

Umarım bu kadar az degildir...

ingilizce versyonu 784 sayfa olucak zümrüdüanka yoldaşlığının ingilizce versiyonu daha kısaydı bu sayıdan ve türkçeye 1114 sayfa olarak geçti.. serinin en uzun kitabı bu son kitap türkçeside 1 300 sayfa falan olur die tahmin ediyorum..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.