Şimdi Ara

7 GECE VİZESİZ UÇAKLI BALKAN TURU 279 EURO (Tatil.com) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
27
Favori
30.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

quote:

Fiyat iyi aslında ailecek gidilebilir. Böyle Turlara daha önce katılmadım. Ekstra çok harcama oluyor mu? Gün içi sadece yeme içmeye mi para veriyoruz. Birde ekstra gezi ücreti olmasa daha iyi olurdu

Hocam turdan sonra bir de ana sorun aslında küçük turlardaki ücret. Onun dışında yeme içme çok da sorun değil gibi. Eğer bütçe yoksa 6 liralık bir fasulye konservesi işini görür 1 öğün için.

amerika başta olmak üzere 10 ülke gezdim
    ve gezerken masraf olmasın diye fasulye konserve yeme fikrini ilk defa sizden duyuyorum umarım böyle düşünen arkadaşlar yoktur :)
    gittiğimiz yerde yeme içmezsek ne anlamı kalır o gezinin

Fasülyeyi bilmemde arkaşımın annesi elmalı pasta yapmıştı. Fas'a giderken götürdük çok işimize yaradı. Öğlen yemekleri dahil olmadığı için yol üstü yerlerde gereksiz fiyatlar ödeniyor. Tabi sadece burdan götürdüğün gıda ile olmaz gezerken yemekleride tatmak lazım akşam oralarda yedik, öğlenleri kumanya TASARRUF ŞART.
  • Moldova'm yoksa işe yaramaz....Yaz gelse de 3 ay cennetime gitsem...
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    keşke moldova'ya da böyle paketler olsa. Hiç moldova'ya fırsat görmedim.Görürseniz ilerde pm atabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Moldova'm yoksa işe yaramaz....Yaz gelse de 3 ay cennetime gitsem...

reyiz napıyon orda
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Özelden cevapla hocam aman..
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Ne yapıcaz..Ülkemizi en güzel şekilde temsil ediyoruz...
  • ycakir kullanıcısına yanıt
    Moldova çok küçük ülke,pek de turistik yeri yok.ama isterseniz forumda başlığım var Moldova ile ilgili.Belki faydası olur..

https://forum.donanimhaber.com/moldova-ile-ilgili-sorulariniz-varsa--122481141
    hocam inglizce bilmiyorlar dedin, o yüzden biz de vazgeçtik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilincarslan91

quote:

quote:

quote:

Fiyat iyi aslında ailecek gidilebilir. Böyle Turlara daha önce katılmadım. Ekstra çok harcama oluyor mu? Gün içi sadece yeme içmeye mi para veriyoruz. Birde ekstra gezi ücreti olmasa daha iyi olurdu

Hocam turdan sonra bir de ana sorun aslında küçük turlardaki ücret. Onun dışında yeme içme çok da sorun değil gibi. Eğer bütçe yoksa 6 liralık bir fasulye konservesi işini görür 1 öğün için.

ve gezerken masraf olmasın diye fasulye konserve yeme fikrini ilk defa sizden duyuyorum umarım böyle düşünen arkadaşlar yoktur :)

Fasülyeyi bilmemde arkaşımın annesi elmalı pasta yapmıştı. Fas'a giderken götürdük çok işimize yaradı. Öğlen yemekleri dahil olmadığı için yol üstü yerlerde gereksiz fiyatlar ödeniyor. Tabi sadece burdan götürdüğün gıda ile olmaz gezerken yemekleride tatmak lazım akşam oralarda yedik, öğlenleri kumanya TASARRUF ŞART.

aslında bu tarz bi uygulama bulmak lazım, hangi ülkede hangi market ucuz ya da ne yenir gibi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Rusça veya rumence yoksa orada iş yok.zaten ingilizce bilenler hemen ülkeden kaçıyor....
    ozaman gezerken zevk alacağım bir destinasyon değilmiş.
  • ycakir kullanıcısına yanıt
    Dünyanın en güzel hatunlarını göze almazsak,evet öyle...Ama insan onlara bakarken bile zevk alıyor...
  • Arkadaşa paylaşım için teşekkür ederim. Tura katılan arkadaşlara da şimdiden iyi eğlenceler dilerim fiyat bence de uygundur. Lakin T A T İ L . C O M ile daha önce yaşadığım bir tecrübeyi sizlerle paylaşmak isterim oluşabilecek bu gibi sorunları göz önünde bulundurarak karar almanızı öneririm uçak bileti vs.. İlk defa yurt dışına gideceğimiz için turla çıkmaya karar verdik 2017 Kurban Bayramı'ndan 1 hafta öncesi için 1 ay öncesinde turu aldık(Tura katılacak son iki kişinin biz olduğunu söylediler kesin gidilecekmiş gibi konuşuldu). Pasaportları çıkarttık, gidiş-dönüş Adana-İstanbul aktarma promosyon uçak biletlerini aldık. Heyecanla tur gününü beklerken 10 gün kala arayıp turun iptal olduğunu dilersek 1 hafta sonra Kurban Bayramı'ndaki tura katılabileceğimizi söylediler elbet bu mümkün değildi bizim için. Kullanmasak promosyon uçak biletleri yanacaktı tüm hazırlığımız boşa gitti en önemlisi de koca sene beklediğimiz tatilimiz hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Yapılan açıklama biletleri bizden almadınız bazen bu gibi iptal durumları oluyor yapabileceğimiz bir şey yok. T A T İ L . C O M 'A müşteri odaklı çalışmalarından dolayı aklıma geldikçe tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfr1

Arkadaşa paylaşım için teşekkür ederim. Tura katılan arkadaşlara da şimdiden iyi eğlenceler dilerim fiyat bence de uygundur. Lakin T A T İ L . C O M ile daha önce yaşadığım bir tecrübeyi sizlerle paylaşmak isterim oluşabilecek bu gibi sorunları göz önünde bulundurarak karar almanızı öneririm uçak bileti vs.. İlk defa yurt dışına gideceğimiz için turla çıkmaya karar verdik 2017 Kurban Bayramı'ndan 1 hafta öncesi için 1 ay öncesinde turu aldık(Tura katılacak son iki kişinin biz olduğunu söylediler kesin gidilecekmiş gibi konuşuldu). Pasaportları çıkarttık, gidiş-dönüş Adana-İstanbul aktarma promosyon uçak biletlerini aldık. Heyecanla tur gününü beklerken 10 gün kala arayıp turun iptal olduğunu dilersek 1 hafta sonra Kurban Bayramı'ndaki tura katılabileceğimizi söylediler elbet bu mümkün değildi bizim için. Kullanmasak promosyon uçak biletleri yanacaktı tüm hazırlığımız boşa gitti en önemlisi de koca sene beklediğimiz tatilimiz hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Yapılan açıklama biletleri bizden almadınız bazen bu gibi iptal durumları oluyor yapabileceğimiz bir şey yok. T A T İ L . C O M 'A müşteri odaklı çalışmalarından dolayı aklıma geldikçe tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

ben sadece 1 kere orta avrupa turuna gittim. Memnun kaldım fiyat performans olarak.
  • Fiyat gayet iyi fakat kalınan otellerin yıldızı arttıkça fiyatıda artıyor oda var şimdi. Yani tur 1310 lira tutuyor e bunun öğle ve akşam yemeği var, müzeleri vs. toplamda 2000 lira yetecektir muhtemelen. Ama dediğim gibi tur fiyatı gayet iyi hatta düşündüm ama borçlarım engel oluyor. Bir kaç ay sonra yer kalırsa katılırım muhtemelen.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ukranya ya giderken mahalledeki baklavacıdan yarım kilo fıstıklı almıştı
    5 gün aç kalmadan idare ettik
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

quote:

quote:

quote:

ukranya ya giderken mahalledeki baklavacıdan yarım kilo fıstıklı almıştı
    5 gün aç kalmadan idare ettik

Sanırım arkadaş binbaşı olmaya çalışıyor. İlk sayfada da mesajı vardı. Gün içinde girip de cevap yazmadığı forum konusu yok. Bu hızla general bile olunur. Gözümüz yok rütben de ama gereksiz yazılarla da milletin zamanını çalmaya hakkın yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulforever -- 16 Şubat 2018; 17:27:49 >
  • Gidecek arkadaşlar Ohrid'e Türkiye'den her hangi bir havayolu şirketinin tarifeli uçağının olmadığına dikkat etsin.Özel uçak kaldıracaklarsa bilemem.Bir diğer dikkat edilecek konu ise yollar,mesela Tiran-Kafasan arası 100 km civarı bişey ama yollar öyle berbat ki 4 saatten aşşağı gidemezsiniz.Hele ki o rampa yukarı tek gidiş gelişli yollarda önünüze bi kamyon tır gelirse 5 saati bulur.Podgorica-Tiran yolları da berbat,o da 100-120 km civarı ama otobüsle 4 saat sürer.Arabaların bile zor geçtiği köy yolları var daracık,10 km hızla 1 saat yol gidersiniz otobüsle.Yolları Türkiye gibi düşünmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi haberlere baktım. Onur air yeni uçmaya başlıcak sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: abbfb

Gidecek arkadaşlar Ohrid'e Türkiye'den her hangi bir havayolu şirketinin tarifeli uçağının olmadığına dikkat etsin.Özel uçak kaldıracaklarsa bilemem.Bir diğer dikkat edilecek konu ise yollar,mesela Tiran-Kafasan arası 100 km civarı bişey ama yollar öyle berbat ki 4 saatten aşşağı gidemezsiniz.Hele ki o rampa yukarı tek gidiş gelişli yollarda önünüze bi kamyon tır gelirse 5 saati bulur.Podgorica-Tiran yolları da berbat,o da 100-120 km civarı ama otobüsle 4 saat sürer.Arabaların bile zor geçtiği köy yolları var daracık,10 km hızla 1 saat yol gidersiniz otobüsle.Yolları Türkiye gibi düşünmeyin.

Hadi ya oraya da bir Rte şart o zaman :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.