Şimdi Ara

+7 Blade axe kaça gider

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuh Abi 999m Yok 21 Gb .. Girakon dan bahsediyoruz 40m ye +7 ib aliyo adam naptin sen.
  • +7 ib si olan adam varmı giç görmedim
  • bilmem bende gormedim ama forumdan bi adam diyodu alirim diye
  • kardes bus parasını nerden buldun 35 lwlde
  • Koxper 8 tane char açtım.Kafede 12 saat onları kastırdım.Chitinlerini md lerini aldım(Bankada).5 m görevlerini yapıp bankaya kodum.Shadow seeker kesip +8 item düşürdüm sattım bus param oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevilHa5an -- 4 Ağustos 2007; 13:22:55 >
  • Grakonda 999 m mi?
    Bence Şu an Grakon un en zenginin de bile 100m oldugunu sanmıyorum...(Dupe haric)
    Pazarları dolaş..İtemlerin fiatlarına bak..Blade axe yide ona göre koy..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DevilHa5an

Koxper 8 tane char açtım.Kafede 12 saat onları kastırdım.Chitinlerini md lerini aldım(Bankada).5 m görevlerini yapıp bankaya kodum.Shadow seeker kesip +8 item düşürdüm sattım bus param oldu

Koxperlari 46 Ya Kadar Kasarken Warioru Da Ayni partiye Sokmak Aklina Gelmedimi Birader 35 LvL o ne oyle
  • 5m
  • quote:

Orjinalden alıntı: sehlor

quote:

Koxper 8 tane char açtım.Kafede 12 saat onları kastırdım.Chitinlerini md lerini aldım(Bankada).5 m görevlerini yapıp bankaya kodum.Shadow seeker kesip +8 item düşürdüm sattım bus param oldu

Koxperlari 46 Ya Kadar Kasarken Warioru Da Ayni partiye Sokmak Aklina Gelmedimi Birader 35 LvL o ne oyle

dooru soluonda arkadas temız char oynamak ıstıyo kanımca

• OOo +7 itemler çoğalmaya başladı 20m falandır fiyatı
  • sen onu l den bana at sen exp kas ben pazarda dururum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sehlor

quote:

Yok Şimdi sokucam aynı partye ama 1 tane koxperıda gblin kesmeye yollucam

• 100m den koysan gitmez kardes cunku herkes çulsuz ayrıca o blade axeyi başka hesaba at banlanırsan felan gider guselim item
  • girakonda 20-30m anca eder millette para yok ztn xD exc olsaydı baya ederdi ama
  • sen 999dan koy pazara belki 6-7 ay sonra çeken olur
  • quote:

yaw deget yalandan kım olmus
  • İyi para eder
  • serverda para sen 999 a koyayım mı diyorsun normal bi fiyata koy duruma ya da takas göre ver maneste para bile etmiyor blade axe ben mage earingle takas etmiştim onu şimdi blade axe 100'e koy gene almazlar maneste mage earing en azındna unq item
  • bişi soracam
    1 blade axe neyden düştü.
    2 + kaç düştü .
    3 bus ile direk bastın mı önden birşey fln yaktın mı de mesela +2 den +3e fp yaktım cart curt +3e fp ile basılmaz ama sonra +6 dan +7e işte bi anlatsan sbinirim
    Bende denicem cünkü geçmesze

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.