Şimdi Ara

7.1 Kulaklık SN-RW1 en iyisi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bazı youtuberler bu kulaklığı kullandığı için 7.1 kulaklık olarak "snopy rampage SN-RW1" almak istiyorum.
    şu an fiyatı 270'e kadar düştü. https://www.epey.com/kulaklik/snopy-rampage-sn-rw1.html
    bu fiyatlarda en iyi bu kulaklık mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehterann -- 21 Mart 2019; 17:20:38 >

• +1 takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konuda dikkat edilmesi gereken husus, bunların Sanal 7.1 olduğunu ve bi software ile çalıştığını bilmek. Bilgisayar dışında surround ses vermeyecek sadece stero gibi çalışacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

bu konuda dikkat edilmesi gereken husus, bunların Sanal 7.1 olduğunu ve bi software ile çalıştığını bilmek. Bilgisayar dışında surround ses vermeyecek sadece stero gibi çalışacaktır.
    doğrudur, sanal 7.1 kulaklığı (SN-RW1) pubg youtuber kozmik karınca'da kullanıyor ve seslere göre adamları nasıl buluyor seyrediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehterann

doğrudur, sanal 7.1 kulaklığı (SN-RW1) pubg youtuber kozmik karınca'da kullanıyor ve seslere göre adamları nasıl buluyor seyrediyoruz

Alıntıları Göster
    kendisi PS4 de mi oynuyor bilmiyorum, ama normal stero kulaklıklarla da elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz, ses dinleme konusunda iyi iseniz.

Surround un verdiği atmosfer tabi tartışılmaz.

ama yine söyliyim, Sanal 7.1 lerin PS4 için özel ürün olmadıkça konsolda sağlıklı çalışacağını düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 9 Nisan 2019; 16:27:2 >

• bu kulaklık hakkaten iyi galiba. kozmik karıncadan başka ersin yekin'de de gördüm sanırım o da kullanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.