Şimdi Ara

6s Plus 64gb 1800 TL ne derece uygun (arkadaştan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar çok yakın bir arkadaşım var ve gözüm kapalı güvenirim. iPhone X almıştı şimdi XS Max alacakmış. Öncesinde 6s plus kullanıyordu ve şimdi evde boş boş duruyordu. Bana "istersen sana vereyim 1800'e dedi". Ekranı değişmedi herhangi bir sıkıntısı yok biliyorum. Alırken ben de yanındaydım ve 2 sene kendisi kullandı. (garanti bitik ama fatura kutu var)

S6 edge kullanıyorum ve ekranı çok küçük geliyor. Sizce 3-4 sene önce çıkan bir telefona 1800 verilir mi? Benim alasım var. Şu devirde sıfır bir tel almak istesem 300-400 daha ekleyip p20 lite gibi bir telefon anca alabilirim bu paraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 2 Aralık 2018; 13:37:46 >

• Sevdiyseniz cihazı bilemem alabilirsiniz ama bu pil meseleside var ne kadar bu cihazın pil değişimi pil sağlammı? Pil sağlamsa alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithaunans

Sevdiyseniz cihazı bilemem alabilirsiniz ama bu pil meseleside var ne kadar bu cihazın pil değişimi pil sağlammı? Pil sağlamsa alabilirsin.
    pili hiç değişmedi ve sağlam. Siz olsaydınız alır mıydınız?
  • Vallahi alırdım ben şahsen sağlam ise millet o paraya sıfır iphone 6 alıyor birde kaç gb 16 ise sıkıntı hadi 32 filan neysede ilk partilerde 16gb filan vardı onuda düşünün 16 değil ise kaçırmamak lazım.
    Edit ; Başlığa şimdi baktım pardon bence sağlamsa kaçırma al iyi cihaz o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 2 Aralık 2018; 21:52:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

pili hiç değişmedi ve sağlam. Siz olsaydınız alır mıydınız?

Alıntıları Göster
    Alınır bence pil olayını kafanıza takmayın , 100 +20 (taktırma) liraya deji alır takarsınız çiçek gibi olur , o paraya daha iyi bir android telefon yok .. p20 lite ın kamerası işlemcisi leş..
  • Iphone alacaksan fiyat normal. Fakat ben olsam o parayı 6s plusa vermek yerine ki bende 6s plus kullanıyorım gider mi 8 lite alırdım.

• serty23 kullanıcısına yanıt
    100 +20 lira dediğin bataryayı 2 gün sonra çöpe atarsın:)
    diğer cihazları bilmem ama hiçbir yan sanayi batarya orijinalinin yerini tutmuyor iphonede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.