Şimdi Ara

6s elma logosunda takılı kaldı İOS11.4 SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    6s cihazımı dün elime aldığımda,siyah ekranda elma logosunun takılı kaldığını fark etdim.Halbuki cihaz 5 dk önce normaldi.Cihaz hiç bir şekilde açılmıyor. Şarjı bitdi şarja taktım elma logosunun olduğu yerden devam etti.Kurtarma moduna aldım cihazı İtunes üzerinden, yeni 11.4 güncelleştirmesinin geldiğini fark ettim güncelleştir diyorum ama cihaz bekleniyor diyor ve 5 dk sonra 4005 hatası veriyor.Aynı hatayı cihazı tamamen 0 lamak istediğimde de alıyorum.Ne yapabilirim acaba

Not:Bu arada güncelleştirmeyi bilgisayarıma indirdim ama 2.5 gb boyutu vardı ios 11.4 sürümünün.Boyut neden bu kadar büyük acaba

• UP UP UP
  • up up up
  • Yakın zamanda telefonunu yedeklemişmiydin?
  • Telefon kendini otomatik olarak 11.4e güncellerken şarjı bitmiş tahminimce. ipsw.com dan telefonunuza ait ipsw dosyasını indirin sonra iTunesu açın telefonun orta tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağlayın telefonda itunesa bağlayın ekranı gelene kadar tuşa basılı tutun. Sonra bilgisayar telefonu görücek windows kullanıyorsanız shift tuşuna basılı tutarak güncelleyi seçin ve indirdiğiniz ipsw dosyasını seçin sonra zaten tahminimce açılacaktır açılmazsa güncelle yerine geri yükleye basın aynı şekilde işlemleri uygulayın ( geri yükleyi seçerseniz iphonenunuzdaki verileri kaybedersiniz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfu modunda da benim pc veya mac telefonu görmüyor.
    ne yapabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.