Şimdi Ara

6630 yazıtipi türkçe olmuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefonuma winvista temasını yükledim ve kaldırdım ama artık menülerde türkçe harfler görülmüyor ve yazı tipi küçük oldu.

hard ve soft format attım düzelmiyor bir yolunu bilen varmı?

yazı tipi boyutu nerden değişiyor

• peki bu sorunun fonts dosyasının değiştiğini anladım o dosyayı fileman ile silemye çalıştığımda zaten kullanılıyor hatası veriyor arkadaşlar.

kimsenin başına gelmedi herhalde böyle birşey değilmi?
  • 2 gün önce benim telde aynı problemi yaptı, format attım oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahraman34

2 gün önce benim telde aynı problemi yaptı, format attım oldu

ama ben hem hard hem soft format attım genede olmuyor sendemi öyle yapmıştın.

winwista teması n70 için biliyorsun ama bir uyarlama dosyası ile tema kuruluyor zaten nasıl kurtulacam yav sen nasıl format attın dostum
  • sim kart ve hafıza kartını çıkar,teli kapat ,aynı anda (*) (3) (yes) (açma-kapama tuşu) bu dördüne 5 saniye kadar basılı tut ondan sonra telin ilk aldığın gibi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahraman34

sim kart ve hafıza kartını çıkar,teli kapat ,aynı anda (*) (3) (yes) (açma-kapama tuşu) bu dördüne 5 saniye kadar basılı tut ondan sonra telin ilk aldığın gibi olur.

bu dediğini tlefonu kapattım ve yapmaya çalıştım ama olmuyor yani format atmıyor benmi beceremiyorum yoksa?
  • pardon dostum sağol şimdi oldu ben yalnış nbasmışım.

ama sorun şuydu bu winwista emasını yükleyince font olayını küçülttü ve kendi fontunu seçte ben fileman ile değiştirdiğimde hep kullanılıyor hatası verdi bundan sonra başka tam yüklemem artık
  • Bu benimde başıma gelmişti sinir olmuştum tel. yiyecektim zor da olsa düzeltmiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B_O_S_S

Bu benimde başıma gelmişti sinir olmuştum tel. yiyecektim zor da olsa düzeltmiştim.

sorma dostum sinir oldum sırf bu yüzden 1 gb hafıza kartıma bile format attım bütün mp3 ler resimler videolar ve n gage oyunlarım gitti şimdi hepsini tekrar kurmak zorundayım.
  • abi ben tel e hard format attım hafıza kartı şifresini bilmiom ne yapmalıyım
  • @atakansah,
    bu tema benim N70 ime de aynı şeyi yaptı.. Hem de iki defa..
    İkisinde de hard format attım. Soft kurtarmıyor.. Bir daha yüklemem o temayı illallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 25 Nisan 2006; 10:29:17 >
  • Hafıza Kartına Formata Gerek YOk Ki!!Bende De Olmuştu Yaklaşık 4 Ay Önce N90 Ve N70 Temalarını Atınca.Yazılarım İncelmiş ve TÜrkçe Karakterleri Göstermiyodu.Bİ sorundan Dolayı Telefon Hafızasına FOrmat Çaktım Temayı Tekrar Uygula Dediğimde YAzılarım Eskisi Gibi Orjinal Haline Dönmüştü
    benim Fİkrim YAzıların Değişimi Telefonu Daha Orjinal Kılıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

@atakansah,
    bu tema benim N70 ime de aynı şeyi yaptı.. Hem de iki defa..
    İkisinde de hard format attım. Soft kurtarmıyor.. Bir daha yüklemem o temayı illallah

tövbe dostum bi daha asla yüklemem.

bakınız: sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.