Şimdi Ara

6600 ve msj sorunu lütfen yardım????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar size bişey sorucam ya bende 6600 var zamanında kaçak almıştım teledfona türkçe dil seceneği sonradan yüklendi heralde... msj yazarken yazım dilini türkçe yaptığım zaman mesela 1 sayfa msj yazdım diyelim yollamak istediğimde mesajda özel karakterler var 3 parçada ginderilicek diyo ve kontorde benim 1 sayfa msj yazmama ramen 3 sayfa msj yazmış kadar gidiyo ama dili ingilizce yapınca böyle bir problem olmuyo bende msjları t9 yani telefonun tahmin etme özelliğiyle yazdığım için msj dilini türkçe yapmam gerekiyor acaba bu problem türkçe dil seceneği sonradan yüklendiği için mi oluyor yani garantili telefonlardada böyle sorun varmı yeni sürüm falan yükletsem düzelirmi veyada bu sorunu çözmem için ne yapmam gerekiyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum????

• ayarlar de telefon yazım dili genel ve ingilizce olarak seç.sorun çözümlenir.
  • Dostum icinde türkce karakterler yani (ı,ş,ç,ğ) olan mesajlar böyle parcalı gidiyo..kacak olmasıyla ilgisi yok..bende de 7610 var aynı sey oluyo..yaa telefonun yazma dilini ingilizce yap yada mesaj yazarken bu karakterleri kullanma!!
  • ya normalde türkçe karakter yazıldığında karşı tarafa o türkçe kararkterler gidiyormuydu. operotör desteklemiyor diye biliyorum.
  • dil seçeneklerinden mesaj yazma dili olarak ingilizceyi seçeceksin
  • bende de aynı sorun vardı almanyadan bir telefon geldi hediye türkçe yüklettimm t9 ingilizce yaptım nafile
    olmuyor olmuyor bence sat o tel.i
  • beyler 6600 imei si nasıl alınır?
  • *#06# ile görürsün imei numaranı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.