Şimdi Ara

6600-6230

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
8.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, bende sizden bu iki telefon arasında seçim yapmak için yardım istiyorum, genpa da fiyat olarak 6600 784.000.000 6230 ise 813,000,000.

6230 un mp3 özelliği 6600 a bena göre bir avantaj sağlıyor. Ama 6600 ın da derya gibi özelliği var, yanılmıyorsam ekranı büyük falan(64K her ikiside)

Lütfen bana bir yol gösterin hangisi alınmalı? (yanlış anlamayın lütfen ama aradaki 30 m,lyonluk farkı dikkate almıyorum lütfen sizler de almayın)

teşekürler

• Şimdi öncelikle neye önem werdiğine bağlı:

-Küçük boyut diorsan 6230 ama bununla beraber küçük ekrana da katlanırsın
    -Eğer boyutu çok önemli değil, ekran büyük olsun diyorsan da 6600. 64K-176x208 ekranı kaliteli gerçekten
    -Mp3 çok önemli. mutlaka Kaliteli müzik istiyosan 6230. Ama mp3 önemli değil dersen de 6600.
    -Symbian çok önemli bir etken. Bazıları önemsemez ama sen önemserim diyosan 6600.
    -Son olarak 6230 daha çok şekil telefonu yani burda düşünmen gerekek en önemli şeyler: mp3-symbian-ekrandır.
  • tabiki fiyat olarak dikkate almıyorum ama ikisinden kesinlikle 6600!!
    -6600 işletim sistemi var , hayal gücünün almadıgı , özel programlar her gün üretiliyor ve onlarla tlefonunu özelleştirebiliyosun!
    -ekran büyük ,resimleri, videoları daha net, daha güsel bi sekilde görüyorrsun..

*6230 da ise bi mp3 var ,bi kamera var baska hiçbisi yapamıyorsun özellestirme oluyor taiki ama basit birkaç oyun ve uygulama ile onlar da berbat tek kelimeyle,

--aslında olay sırf işletim sisteminden ibaret, telefonun işletim sistemiyle aklına gelemeyecek herseyi yaparsın , işte bu yüzden 6600 (ikisi arasından, tabiki aslında ikisi de yanlıs seçim P800 en dorusu olacaktır ama sen bilirsin)

saygılar sevgiler arkadasım.! [frndsp]
  • çok teşekkürler,

symbian da mp3 te önemli ama telefonun küçüklüğü bana göre ekran büyüklüğünden önemli, herhalde 6230 alacam gibi ama şu symbian muhabbeti de canımı sıkıyor. ayrıntılı olarak nedir bu Symbian OS?
  • al 6600 ı bak keyfine
  • Symbian OS işletim sistemidir. Özellikle Nokia modelleri için pek çok extra yazlım yüklemeni telefonu ayrı bir canavara dönüştürmeni sağlar. Örnek: sınırsız video kaydedici, değişik video oynatıcılar, dijital zoom we çerçeve yazılımları, symbian oyunları, temalar vs. Ama mp3-boyut çok önemli bir faktör. Yani 6230un avantajları bundan ibaret.
  • dostum symbian kullanan telefonlar genelde agır oluyor ama ileride panasonic x700 gibi hafif ve symbian os olan teller cıkacak ben beklemedeyim.su an 6600 al en iyisi.
  • 2 si arasından 6600 ü alırdım ama küçüklüğü daha önemli ekran büyüklüğünden demişsin o zaman 6230.
  • yav bende biraz araştırdım da cep telefonundan pdf falan okumam gerekebilir, bunun için 6600 biraz daha öne çıktı, bilmiyorum çok kararsızım doğrusu.
  • Bir de şu var. İşletim sistemli telefonların sürekli yeni bir modeli çıkacağı için kısa sürede teknolojinin gerisinde kalacaklar. Sabit özellikli telefonu telefon olarak kullanacağın için 6230 bence daha iyi. 6600 şimdiden eskidi sayılır teknoloji olarak. Çünkü 7610 çıktı.
    Ama düşün ki; "Alo" demek için kullanılan 3310 kaç yıldır üretiliyor hala. 6230 tavsiye ederim.
  • Yanlışın var bence. 2 yıl önce çıan 3650 ile 6 ay önce fln çıkan 3660 arasında sdc ekran-tip farkı war. 7610-6600 olayı tamamen farklı. Tek fark video yazılımı-mp3-usb görünüyor kağıt üstünde. Sence bu teknolojik fark mı? Hayır ben buna "eksik konsept" diyorum o kadar. saygılar
  • Ben de ikisi arasından 6600 ı alırdım, Symbian falan farkı vr hiç olmazsa. Bi de ekran boyutu tabi ki. 6600 - 176*208
    6230 - 128*128
  • 6600 al hayatını yaşa [drknrd]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Negative®</i>
    <br /><b>tabiki fiyat olarak dikkate almıyorum ama ikisinden kesinlikle 6600!!
    -6600 işletim sistemi var , hayal gücünün almadıgı , özel programlar her gün üretiliyor ve onlarla tlefonunu özelleştirebiliyosun!
    -ekran büyük ,resimleri, videoları daha net, daha güsel bi sekilde görüyorrsun..

*6230 da ise bi mp3 var ,bi kamera var baska hiçbisi yapamıyorsun özellestirme oluyor taiki ama basit birkaç oyun ve uygulama ile onlar da berbat tek kelimeyle,

--aslında olay sırf işletim sisteminden ibaret, telefonun işletim sistemiyle aklına gelemeyecek herseyi yaparsın , işte bu yüzden 6600 (ikisi arasından, tabiki aslında ikisi de yanlıs seçim P800 en dorusu olacaktır ama sen bilirsin) </b>
    saygılar sevgiler arkadasım.! [frndsp]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    tekrar saygılar kardesim..

• Ben kendime 6230 almayı düşünüyorum 6600 abimde var kullandım P800 de kullandım 6230 tipi de güzel bu benim kendi tercihimdir.
  • walla şimdi de 6600 ağır basmaya başladı, OS çok hoş birşey. Ama scarface le de parallel düşünüyorum, 7610 en güzeli ama ön siparişle basküda dan alınıyor 1 milyarın üzerinde fiyatı. walla bilemiyorum.
  • 6600 fazlasıyla kullandım beni 3 hafta içinde sıktı ben 6230 almaya karar verdim kararım da FM Radyo ve MP3 olması büyük rol oynadı
  • işletim sistemi olmamasında büyük zorluk çekecegin belli! i
    istedigin hiçbisiyi yapamayacaksın , millette gördügün

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negative

işletim sistemi olmamasında büyük zorluk çekecegin belli! i
    istedigin hiçbisiyi yapamayacaksın , millette gördügün

saygılar
    6600 aldım arkadaşlar (aslında bayaa da oldu), süper bişeymiş bu symbian herkese önerileri için teşekkür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cl@rion

6600 aldım arkadaşlar (aslında bayaa da oldu), süper bişeymiş bu symbian herkese önerileri için teşekkür.

Alıntıları Göster
    iyi yapmısın zaten 6600 6230 a basar en onemlisi symbian
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.