Şimdi Ara

66.MKNZ P. BARIŞ GÜCÜ. TOPKULE İSTANBUL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
58.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • topkule kışlasına otobusle gitmenin bir yolu yok mu? illa taksi mi tutmamız gerekiyor. İstoç`un bir kapısına çok yakınmış sanırım. Orada indiğimiz taktirde yürüyerek gidebilirsiniz dediler. Bilgisi olan var mı?
  • Topkule iyidir. Tugayin en iyi kislasidir. Tankcilik biraz zordur cunku agir is mevcut. ama 6 ay katlanilmicak bir ortam yok. Ben muhabereciydim burda varmi muhabere bolugunden kimse 337 ?
  • ben kartal tepe kışlasinda 84/1 istikam savas bolugunde askerlik yaptim .oraya giderseniz doldur bosalttaki (tabi degismediyse yeri)AMM yerindeki mermi izleri benimdir

is.çvş.84/1 tertip
  • Ben 335 K.D acemiliğimi Topkulede ustalığımı Baştabya'da yaptım , ayrıca kartaltepe'ye gittim intikallerden ötürü ve size tek bir şey söliyim , herşey komutanlarınızda biter onlar ii ise rahat olursunuz , kötü olurlarsa sıkıntı çekersiniz bu kadar basit..gideceğiniz yeri değil emrine gireceğiniz insanları düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bastabya

Ben 335 K.D acemiliğimi Topkulede ustalığımı Baştabya'da yaptım , ayrıca kartaltepe'ye gittim intikallerden ötürü ve size tek bir şey söliyim , herşey komutanlarınızda biter onlar ii ise rahat olursunuz , kötü olurlarsa sıkıntı çekersiniz bu kadar basit..gideceğiniz yeri değil emrine gireceğiniz insanları düşünün.

devrem bende 335 kd topkulede yaptım hani su egitimden arazi olan fizik ogretmeni serkan varya ahanda o benim :D senin ismin ne tanıstıkmıkı o 253 kisinin arasında?
  • quote:

devrem bende 335 kd topkulede yaptım hani su egitimden arazi olan fizik ogretmeni serkan varya ahanda o benim :D senin ismin ne tanıstıkmıkı o 253 kisinin arasında?

Devrem serkan ismi hiç yabancı gelmiyor hafızamı zorluyorum ama cıkaramadım benim adım baran kolumda dövmem 'baran' yazıyordu vardı:)) sahra da kalıyordum sen nerde kalıyordun tank lojistik sahra ? birde usta birliğin neresi çıkmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bastabya

quote:

Devrem serkan ismi hiç yabancı gelmiyor hafızamı zorluyorum ama cıkaramadım benim adım baran kolumda dövmem 'baran' yazıyordu vardı:)) sahra da kalıyordum sen nerde kalıyordun tank lojistik sahra ? birde usta birliğin neresi çıkmıştı

bitane ankaralı vardı ya surekli soverek gezen o benim. bende sahrada kalıyodum cıkardım ben senı karsı kogustaydın adanalıydın galıba sureklı telefon gelırdı sana ankesorden ankesor senden bossa ben doldururdum benden bossa sen :D
  • ARKADAŞLAR İSTANBUL TOPKULENİN YURTDIŞINA ASKER GÖNDERME İHTİMALİ NEDİR??
  • quote:

Orijinalden alıntı: öznure

ARKADAŞLAR İSTANBUL TOPKULENİN YURTDIŞINA ASKER GÖNDERME İHTİMALİ NEDİR??

kısa dönem askerin yurt dışına gitme ihtimali yoktur uzun dönem ise ankara mamak ve dz.kk, hv.kk, kkk dışında gönderen yer yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saurone -- 18 Haziran 2012; 1:06:37 >
  • yazdığınız kısaltmaları pek anlamadım ama göndermiyosa çok sevindim eminsiniz dimi göndermediğine:(
  • quote:

yazdığınız kısaltmaları pek anlamadım ama göndermiyosa çok sevindim eminsiniz dimi göndermediğine:(

kısa dönemse imkansız zaten uzun dönemse dediğim gibi ankara-mamak barış gücü ve deniz,kara ve hava kuvvetlerinden birine düşmediyse gidemez ben yurt dışındayım o yüzden nerelerin gönderdiği konusunu biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saurone -- 18 Haziran 2012; 12:36:26 >
  • evet uzun dönem yapıcak ankara etimesguttaydı ordan istanbul çıkmış barış gücü olarak gidiyorum dedi yurt dışına gönderiyorlarmış falan araştır dedi araştırdım ve çokk teşekkür ederim göndermesinler yeterki
  • quote:

evet uzun dönem yapıcak ankara etimesguttaydı ordan istanbul çıkmış barış gücü olarak gidiyorum dedi yurt dışına gönderiyorlarmış falan araştır dedi araştırdım ve çokk teşekkür ederim göndermesinler yeterki

sizrahat olun kısa donemler zaten geri plandır atıs bile yaptırmazlar uzun donemler yani astegmen olarak gidenlerde zaten rutbesi var ama sıfatı yok dıyeadam yerıne koymazlar o yurt dısı muhabbetı en 10 yıl gorevde olan olan binbası -albay - yarbay lar gider icinizi rahat tutun
  • Teşekkür ederimm
  • 354. dönem olarak hem eğitim birliği hem esas birliğimde buraya çıktım. Acemilikte bir kaç kişi gördüm buraya çıkan ama hem 353. dönemde hemde bu dönem de esas birliği burası olan görmedim. Eğer beraber olacağımız arkadaş varsa tanışalım. Ya da daha önce bu bölüğe gitmiş görmüş geçirmiş dedelerimizin de aklına gelenler olursa her zaman dinleriz.

Eğitim Birliği66 NCI MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) KH. VE KH.BL. / İSTANBUL BAYRAMPAŞA / İSTANBUL
    Celp Grubu 1
    Esas Birliği66 NCI MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) KH. VE KH.BL. / İSTANBUL BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Statü KISA_DÖNEM ER

Sınıf PIYADE
  • Darbe girisiminde, bircok tank ve askerin buradan ciktigi bilinen kişla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.