Şimdi Ara

65PUS9206 vs 65X90J Sizce hangisi ? Tavsiyeleriniz tecrübelerinizi bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İki model arasında kaldım.

Philips 65PUS9206 ve Sony X6590J....

Fiyat olarak arada 3.500 gibi bir rakam var. Philips daha ucuz.

Öncelikle kararsız kalmamın sebebi fiyat değil. Sony bir tık daha kaliteli olduğunu biliyorum ama Philips te amblight benim hoşuma gidiyor daha önce hiç bu kalitelerde tv sahibi olmadım.

Philips 65PUS9206 yı da eski philipsler gibi değil bu cihaz da Sony kalitesine yakın demişlerdi.

Sizce Amblight için Philips alırsam eğer daha sonra Sony almadım diye pişman olur muyum ? Alırsam uzun yıllar kullanırım çok sık tv değiştiren birisi değilim.

Tv kullanma amacım öncelikle Youtube-Netflix gibi internet ortamı diğer boş vakitlerde normal uydu yayını.

Yardımlarınız ve fikirlerinizi paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederim.  

• Diğer 1000 tane tv markasının yapmadığı, amblight gibi saçma sapan bir şey için tv seçmek çok ilginç.

Normal bir tv izleyicisi, değil amblight kadar bir ışık kaynağını, tv'nin çerçevesindeki, yakınındaki tüm ışıkları kapatır, diğer türlüsü dikkati bozar, insanı rahatsız eder. Sony alıp geçin, illaki amblight istiyorsanız ekstra ledlerle vs. yapılabiliyor, onu yapar rahatsız olup sonra çöpe atarsınız.

• Sony X6590J
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.