Şimdi Ara

650K±20 bandında alinabilecek bir araç (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam hemen bakiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır C3 Aircross alabilirsiniz bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat 500 l bakabilirsiniz.
    2020 model cam tavanlı full güvenlik paketli 10.000 km de dizel otomatik aracı 550.000 seviyesine alabilirsiniz.
    Vites tek kavrama.
    Geçişleri hissedersiniz en başta.
    Fakat bozulursa tamiri ucuz.
    Araç 5 ileri.
    Bence 6 ya da 7 ileri vites olmalıydı.
    Cam tavan katlanır ayna Android ekran çarpışma önleyici sistem arka park sensörü var.
    Soğutmalı torpido var.
    Bagaj geniş.
    Arka koltuklar da şaft tüneli yok çok geniş.
    Yakıt gayet az.
    Adana şehir içi 6 litreyi geçmedim.
    Adana erdemli arası 120'ye sabitleyip klima full açık 4,7 litre yakıyorum.
    Aslında aracı eşime almıştım.
    Çok beğenince diğer arabımızla ortak kullanıyoruz.
    Kim erken kalkarsa istediği arabayı alıp işe onunla gidiyor.
    Araç yüksek.
    Görüş açıları muhteşem.
    Araç İtalyan üretimi.
    Bir bakın test edin.
    Bana da polo ya da clio al demişlerdi.
    İyi ki 500 l almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIKIRMIZI 01 -- 16 Temmuz 2022; 1:14:35 >

• isoment0101 İ kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cismail -- 16 Temmuz 2022; 6:31:47 >

• Golfun içi capturden dardır diyenden tavsiye almayın. Benden demesi.

Golf diyorsanız alın geçin.

https://tr.vava.cars/buy/cars/Volkswagen/Golf/32e98153-1b16-44fb-9a31-3d3812bc96d6

İç mekanı hem Fabia hem golf sahibi biri olarak söyleyebilirim ki fabiadan baya geniş.

Fabiada ben öne oturunca arka koltukta 2-3 parmak mesafe kalıyor. Arka koltuk iptal oluyor. Golfte 1.70 birinin oturabileceği bir mesafe kalıyor. Üstelik ön koltuk buna rağmen daha geniş bir hacim sunuyor. Fabiaya zor sığan pazar arabası, gölge rahat sığıyor.

Captur de ise ön koltuk yaşam alanı benim için berbat. Golf hatta Fabia daha ferah. Zaten renolarin sürüş pozisyonları genel olarak sıkıntı.

• Hocam parasını hak etmeyen araçları düşünmeyin bile bence bu paralara premium sınıfı araç bakın derim,

özellikle golf sahibi kişileri dikkate bile almayın çünkü fanatik yorumlar yaparak yine golf tavsiye ederler muhtemelen

Buyrun örnek ilan :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-boyasiz-bmw-1-serisi-full-yetkili-servis-bakimli-1035752294/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueSKYLINE -- 16 Temmuz 2022; 13:31:29 >

• Kia ceed 1.0 mhev 7 dct 0 km bulursun.

• blueSKYLINE kullanıcısına yanıt

Hocam link attığınız araba zaten favimda ahahaha :) ben bu bmw lerde aldıktan sonrası için korkuyorum bakım masraflarindan dolayı. Ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoment0101 -- 17 Temmuz 2022; 0:16:8 >
  • cismail C kullanıcısına yanıt

hocam manuel almak istemiyorum malesef kullanamam, bir de baz donanim paket almak istmeiyorum, biliyorum cok sey istiyorum ama..... Citroen C4 e yukseldim biraz ne dusunuyorsunuz ?

• ARES007 A kullanıcısına yanıt

Simdi fabia B segment bir arac rakibi Polo ve bence polodan cok ustun bir arac ( bu benim fikrimdir. ayrica yeni pololarda kampana gordum saka gibi ) Golf C segment bir arac ve ic mekan tabiki daha genis fakat bunu esime anlatamam :) ayni araba diyor ve dar olmasin arkada cocukla sikismayalim diyor, bagaja da bisey yerlestirmeye calismaktan nefret ediyorum, stres yapiyorum hanim cok dolduruyor diye (ki doldurmuyor) sinirimi ondan cikariyorum :D

Yani konforlu bir arac olsun, yormasin, uzun yolda sesi basimi agritmasin, cok yakmasin (6.0-6.5Lt kabulumdur sehir ici) turbo olsunki basti mi en azindan gittigini bileyim, donanimi olsun boyle hepsinden olsun bir arac istiyorum

bu noktada Citroen C4 olur gibi duruyor.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

Hocam C3ten se C4 olmaz mi ? C4 crosslara bakmadim sari sitede de dusuremez miyiz ya yarin gidip bakcam bi bayide araca begenirsem risk alabilirim kredide ama geribildirim lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoment0101 -- 17 Temmuz 2022; 0:25:51 >
  • SARIKIRMIZI 01 S kullanıcısına yanıt

Hemserim ayni baski bana da gelmisti clio al polo diye :) oturup excel yaptim karsilastirdim baktim ki fabia da fersah fersah avantajim var donanim, motor, ic-dis mekan kalitesi vs tercihim fabia oldu, DSG den sonra oyle bir sanzuman kafayi taktirir mi bilmiyorum ama sitede inceliyecegim bayi gezisinde cross ile beraber ona da bakicam.

C4 ün fiyatlarına bı bakın da öyle konuşun isterseniz. Biz de isterdik verdiğimiz paralara daha iyisini alalım ama olmuyor maalesef.

O fiyata beklentilerinize en iyi yanıt verebilecek otomobil : Seat Leon 1.0 style dsg hybrid(2021 ve üzeri.
    İçiyle dışıyla yeni bir araç ~700 bandına sıfıra yakın kondisyonda araç alabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 adet LPG'li getz

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

Sari site de 800 den basliyor :( liste fiyati en full u 750 civari, bayiye gitcem bi sorcam

• flyingraper kullanıcısına yanıt

Arka alan konforundan yana kuşkum var bu sebepten golften vazgeçtik hocam

• Bugün doğuş ikinci ele gittim ve highline 2019 golf e baktım, bu arabalar aile isi degil ya.. arka alan da baya dardı, bmw 1 serisine baktık arka alan yine dar tabi ama bagaj golften daha derin geldi bize..acip değerlere bakmak lazım tabi.. sonra kamig baktık arka taraf baya genişti şaşırttı bizi, bagajda ortalamalardaydi, c4 bulamadık c5 baktık baya iyiydi yauuv.

Evet hocam siz de iyi görmüşsünüz o bütçe aralığındaki hatasız en uygun bmw 1 serisi ilanı :).

Hocam bmw leri genelde genç kesim kullandığı için sizin de bildiğiniz üzere biraz sert kullanılıyor araçlar, ama temiz düzgün kullanılan ve bakımlı bir bmw sahibinden alırsanız, ki bazen bazı bilinçli genç kullanıcılar da olabiliyor, sürpriz ekstra arıza çıkarmaz diye düşünüyorum ama söylediğim gibi eğer temiz ve özenli kullanıldıysa, onun dışında parça maliyeti ve işçilik olarak premium olmayan araçlara göre biraz daha pahalıdır, şöyle ki sizin için en basitinden araştırdım premium marka bmw 116i deki triger zincir seti 2.000 tl iken, standart bir marka vw deki 1.4 tsi motorun triger seti 1.200 tl, ki birisi zincir birisi kayış aradaki fark bundan da kaynaklanıyor olabilir :), işçilik de aynı şekilde gerek yetkili serviste gerek özel serviste biraz daha pahalı olacaktır diye tahmin ediyorum, ama siz de takdir edersiniz ki standart marka otomobiller ile premium marka bir otomobilin verdiği hissiyattan tutun değer kazanma ya da kaybetmeme ya da daha az kaybetme anlamında eli çok daha güçlü olacaktır hele hele de aynı alım maliyeti olan otomobillerde  

Bu durumlar nadiren oluyor piyasada hocam, yani o yukarıda söylemiş olduğum, sadece belirli bakım periyodlarında karşılaşacağınız bir miktar ekstra bakım maliyeti sizin için sorun olmayacaksa bu bir fırsattır diye düşünüyorum,

Mesela şu an aynı fırsat dizel otomobiller için de var :) sırf yakıt maliyeti fazla '' gözüktüğü için'' , örneğin insanlar fb7 kasa boş lpgli civiclere 450 istiyorlar, ama emsali kendi kullandığım full paket focus 3 kasa 1.6 turbodizel araçlara 400 istiyorlar, yani sırf dizel arabanın yakıt maliyeti altını çizerek söylüyorum yüksek gözüktüğü için, şu an hem kasa olarak hem de motor olarak focus 3 1.6 tdci turbodizel gibi fb7 1.6 ivtec atmosferik benzinli civicden daha üstün bir araç daha ucuza satılıyor   .

Özetle bana sorarsanız, ben kesinlikle BMW alır geçerdim   .

Bu arada bmw 1 de bagaj sizin için sorun olmayacaksa eğer, eşinize bmw 1 modelini sorduğunuzda arka alanı pek de sorun edeceğini sanmıyorum, sonuçta 3 aşağı 5 yukarı çoğu c segmenti araç belirli bir düzeyde ama bmw her zaman bmw, siz bence bmw konusu da bir görüşün eşinizle, olumlu bakacaktır diye düşünüyorum sonuçta o bir bmw   .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueSKYLINE -- 17 Temmuz 2022; 22:18:25 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.