Şimdi Ara

650K±20 bandında alinabilecek bir araç (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam bugün 1 serisi bmw baktık aslında beğendi de seni bmw ye bindirmem diyor :D şuan compact hatchback alırsak bmw olacak gibi, o maliyetleri charge edebilirim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C3 aircross u tarif etmişsiniz. Ama konfor olarak bir artış olmasını istiyorsanız c suv bakmak lazım. Diğer tüm özellikleri karşılıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam önerilerinize açığım , C3 un tipi pek hoşuma gitmiyor ya..

• Seat Arona ya bakabilirsiniz. Bütçeden -20 düşerseniz style paket, +20 eklerseniz Xperience veya Fr paket alabilirsiniz. 4 teker disk fren, paketine göre Eco veya Full LED far. Şerit takip, Front Asist, Cruise Control, Hız Limitleyici, katlanır ayna, kararan dikiz aynası, 8.25 inçten başlayan Multimedya ekran, start stop, arka park sensörü gibi özellikleri var. Üst paketlerde ise otomatik park, ön park sensorleri, çift renk özelliği, hayalet ekran, ACC gibi standart özellikler sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkamilk -- 21 Temmuz 2022; 22:25:51 >
  • C4 fiyat performans açısından makul hocam.

• SigortaTower kullanıcısına yanıt

Maalesef ikinci elde 850 den başlıyor fulleri 0 da yok.

• sevozgur kullanıcısına yanıt

B hatchback den B suv a atlamak bana sacma geliyor, bu farki da kimse anlamaz.

• Merhaba aldiniz mi arac? Bende benzer bir araç bakıyorum fikir olması açısından sormak istedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Araç alındı mı hocam? Etiketlerseniz sevinirim cevap yazarken?

• Senin ilacın jetta dostum... Tam bir aile arabası..
    Saydığın tüm özellikler jettada var. Artan para da cebine kalır..
    510 litrelik bagajına zorlarsan bir fabia sığdırırsın.
    Kabin hem ön hem de arkadakiler için çok ferah. Focus ve toyotalar gibi bunaltıcı değil..
    Composition media ünitesine android autoyu serviste açtırabiliyorsun, ya da ucuza illegal açanlar var, benim hiç ihtiyacım olmadığı için açtırmadım..
    Bir de 150hp alırsan tadından yenmez. 250nm tork ve 8,6 saniyelik 0-100 hızlanmasıyla gayet mutlu olur, araba sürmekten zevk alırsın.
    Ben 4 senedir kullanıyorum, 2015 model, önümüzdeki 20 yıl satmayı düşünmüyorum.

• yorgun şair kullanıcısına yanıt

Hocam hala bekliyorum. Uzunca bir süredir araştırıyorum. 650 bandı cidden suv açısından sıkıntılı. Bu banttaki arabalar b hb bir arabanin sadece yerden yükseltilmis bir versiyonu. Borca girip alinmaya degmez. B suv segmentte 2008 cidden çok iyi ve ikinci eli çok hizli. Sedan uzun arac sevmiyorum orda tipini begenmedem de dizel 9 ileri ZDF tam otomatik sanzumanli civicler cidden çok iyi exclusive paketleri hatta baya iyi kaportasini sevenler dusunebilir.

Ben vw den artik uzak durulmasi gerektigini dusunuyorum. Yeni modellerde ya seat arona fr diye bisey var çok komik hic bisey yok birde fr deniliyor. C3 aircross cok daha iyi araba yeni modelleri. Durumlar boyle

• Hayir takipteyim hocam. Guncel durumu bi onceki arkadasa cevapladim

• CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt

Gecen sene jetta bakiyordum, cok begeniyordum ama suv a gecis yapayim istiyorum, cok uzun geliyor artik.

• isoment0101 İ kullanıcısına yanıt

Türkiye şartlarında en mantıklısı egea cross gibi görünüyor. Çakma suv olsa da diğerlerini de dağa taşa vuracak değilsin. Hepsi duygusal tatmin aracı. Fiyatlarınıni bilmiyorum ama Ford puma, opel mokka gibi hemen akla gelmeyen modellere bakılabilir. Duster de içlerinde araziye dağa taşa vyrmaya en uygun araç mesela.

• Hocam Puma da bence Mokka da cok guzel arabalar fakat bu segment aile misin genc misin diye ayriliyor bence. Her iki aracin Pumanin bagaj havuzu olmasina ragmen ic mekani biraz daha en azindan cocuksuz ailelere hitap ediyor. Belki puma biraz daha secilebilir fakat mokka nin guzel ozelliklerine ragmen ici cok dar. Egea Cross Lounge + Guvenlik Paketli modeli cidden guzel fakat fiyatlari sari sitede cok ucuk. Seyi merak etmiyor degilim Egea da da sifir arac sikintisi var mi acaba.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.