Şimdi Ara

650 TL'ye iyi KAMERA bulunur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yoğun video çekimleri yapacağım için kamera almam lazım. Fiyat performans açısından hangi video kamerayı tavsiye edersiniz. Benim için en önemli olan ses ve görüntü kalitesi. Bunların yanında (önem sırasına göre) Kaset/CD/DVD değil de hafızasına kaydeden, zoomu iyi olan, en az 3 saat çekim yapabilen, foto özelliği iyi olan, gece çekim modu olan bir makina arıyorum. BÜTÇEM: En fazla 650 TL Bu fiyatı geçmemek şartıyla alınabilecek en iyi kamera hangisidir? Çok sağolun şimdiden.

• Canon LEGRIA FS306
    Panasonic SDR-T70
    JVC GZ-MS95

Ben de tam araştırmadım. Bunlara bakabilirsiniz ben bunları buldum kendime. Sonylerin sensörü biraz ufak o yüzden tercihlerimde sony yok. Çekim süresi benim içinde çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kardelen G.

Canon LEGRIA FS306
    Panasonic SDR-T70
    JVC GZ-MS95

Ben de tam araştırmadım. Bunlara bakabilirsiniz ben bunları buldum kendime. Sonylerin sensörü biraz ufak o yüzden tercihlerimde sony yok. Çekim süresi benim içinde çok önemli.

çok teşekkür ederim dostum
    araştırmalarım sonucu panasonic sdr t70 i tercih ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.zade

quote:

Canon LEGRIA FS306
    Panasonic SDR-T70
    JVC GZ-MS95

çok teşekkür ederim dostum
    araştırmalarım sonucu panasonic sdr t70 i tercih ettim

Rica ederim. Bana tek şarjla çekim süresini yazarsanız sevinirim.
  • Ha birde ham videoyu rapid*share gibi bir siteye yükleyebilir misiniz hiç convert etmeden?

Edit: USB den şarj oluyor mu acaba makina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kardelen G. -- 23 Eylül 2011; 21:35:18 >
  • quote:

Ha birde ham videoyu rapid*share gibi bir siteye yükleyebilir misiniz hiç convert etmeden?

Edit: USB den şarj oluyor mu acaba makina

kardeşim panasonic sdr t70 aldım ama çok pişmanım
    görüntü çok kötü beklentimin çok altında
    sen de almayı düşünüyosan pan.dan uzak dur
    özelliklerini de boşver
  • a.zade
    pişman olmanız çok normal 30x ve yukarı zoom olan her makinada ister pana ister canon ister sony olsun sonuç aynıdır çünkü bu miktarda zoom yapan lensin sensöre ileteceği ışık miktarı oldukça düşer ve görüntüde de çeşitli bozulmalar meydana gelir.

Diğer mesajınızı da okudum beklentilerinizi oldukça yüksek tutmuş ve ek olarakda kendinizi birkaç marka ile sınırlamışsınız örneğin iyide foto çeksin demişsiniz ama bir kere belirttiğiniz kameraların foto çekimleri sadece 640*480 yani 0.3 megapiksel 1 mp bile değil.

Sizin beklentilerinizi o bütçede karşılayacak ve kaliteli olacak 2 marka var sanyo ve toshiba. sanyo nun cg10,cg20,cg21,gh1,gh2,th1 gibi modelleri hem hd ve full hd video çeker hemde oldukça gelişmiş bir şekilde 10-14 mp foto çekerçokda ufaktırlar.

Toshibanın da sx500,sx900 ve H10-20-30 gibi modelleri hem full hd video hemde 5-10 mp foto çeker ama markaya gene aldanmayın sanyoların çekim kalitesi hem foto hemde video da toshibanın çok üzerindededir bütün bu modelleri 350-550 arasında değişen fiyatlarla ereyon.com,hızlıal.com,bimeks gibi sitelerde bulabilirsiniz.İnceleyin.

• bende panasonic sd 100 var tavsiye ederim ve satabilirimde you tube de test videolarını izleyebilirsin gece daha çekimleri güzel h.kartına çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: foto70

bende panasonic sd 100 var tavsiye ederim ve satabilirimde you tube de test videolarını izleyebilirsin gece daha çekimleri güzel h.kartına çekiyor

pm
  • tmm yarın cvplayacağım kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: doroşenko

a.zade
    pişman olmanız çok normal 30x ve yukarı zoom olan her makinada ister pana ister canon ister sony olsun sonuç aynıdır çünkü bu miktarda zoom yapan lensin sensöre ileteceği ışık miktarı oldukça düşer ve görüntüde de çeşitli bozulmalar meydana gelir.

birşey sormak istiyorum bu dediğiniz olay 30x zoom yapılmadığı durumda da geçerlimidir.
    örneğin 6-8x te yine dediğiniz olay olur mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.