Şimdi Ara

65' TV tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Aradığım tek şey panelinin kaliteli olması. androidmiş smartmış hiçbiri ile ilgilenmiyorum.

Genelde film izlenecek bazen de pc bağlantısı yapıp oyun oynayabilirim.

renk ve akıcılık açısından beni üzmeyecek bir tv arıyorum. bu arada "tv" özelliği dahi olmasa olur :)

• Dostum bende 65 inç arıyorum bir cihazda karar kıldın mı ya da satın aldın mı?
  • tync2006 T kullanıcısına yanıt
    Philips 70pus6724 aldım pazartesi salı gelir. Philips 2.1 kablosuz soundbar ile 6700tl
  • ceza_61 kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel bir tercih yapmışsınız büyük ekranın tadı farklı gerçekten bende philips düşünüyordum özellikle ambilight olayı çok cezbediyordu birde soundbar olması çok şahane olmuş hayırlı olsun bende pek araştırma yapma fırsatım olmadan SONY 65XG7096 65' cihazının vatanbilgisayarda gece 5999 liraya düştüğünü görünce aldım hemen sipariş verdim umarım kendimi memnun edecek bir tercih yapmışımdır.
  • tync2006 T kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız hocam?
  • colibaly C kullanıcısına yanıt
    Hocam geç cevap için üzgünüm geçtiğimiz pazar günü vatan da 5999₺ ye düştü cihaz bende sipariş verdim fakat hala daha kargoya vermediler üstüne siparişi daha yeni onaylama lütfunda bulundular kendileri ama fiyat olarak uygundu ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza_61

Philips 70pus6724 aldım pazartesi salı gelir. Philips 2.1 kablosuz soundbar ile 6700tl
    Hocam hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tync2006

Hocam güzel bir tercih yapmışsınız büyük ekranın tadı farklı gerçekten bende philips düşünüyordum özellikle ambilight olayı çok cezbediyordu birde soundbar olması çok şahane olmuş hayırlı olsun bende pek araştırma yapma fırsatım olmadan SONY 65XG7096 65' cihazının vatanbilgisayarda gece 5999 liraya düştüğünü görünce aldım hemen sipariş verdim umarım kendimi memnun edecek bir tercih yapmışımdır.
    Hocam hayırlı olsun iyi fiyattan almışınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.